Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ଅପରେସନ ଥିଏଟରରେ ମହିଳାଙ୍କ ଲୁଗା ବଦଳାଇବା ସମୟର ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂ କଲେ ଟେକସିଆନ, ବଦନାମ କରିବାକୁ ହସପିଟାଲ ମାଲିକଙ୍କୁ ଦେଲେ ଧମକ

24/03/2019 at 6:45 PM

ଲୁଧିଆନା ୨୪/୩- ସହରର ଏକ ନାମୀ ଘରୋଇ ମେଡ଼ିକାଲରେ ଘଟିଛି ଏହି ପ୍ରକାର ଅବ୍ୟବସ୍ଥା । ଜଣେ ଟେକସିଆନ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ କପଡ଼ା ବଦଳାଇବା ସମୟର ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂ କରି ମାଲିକକୁ ଦେଇଛି ଧମକ ।

ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂ କରିଥିବା ଏହି ଯୁବକ ହେଲେ ହରଦୀପ ସିଂ । ସେ ଅପରେସନ ଥଏଟରରେ ଟେକିସିଆନ ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ । ହରଦୀପର ବ୍ୟବହାର ରୋଗୀମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆଦୌ ଠିକ ରହୁ ନଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ମେଡ଼ିକାଲ ତରଫରୁ ବାରମ୍ବାର ତାଗିଦ ବି କରାଯାଇଥିଲା ।

ହରଦୀପ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ଲୁଗା ବଦଳାଇବା ସମୟରେ ସୁଟିଂ କରିଥିଲା । ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଏକ ପେନଡ଼୍ରାଇଭ ଲୋଡ଼ କରି ରଖିଥିଲା ।

ହରଦୀପକୁ ଚାକିରିରୁ ବାହାର କରିଦେଇଥିଲେ ମେଡ଼ିକାଲର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ । ତା ପରେ ସେହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଦେଖାଇ ମାଲିକକୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତଃ ସେହି ପେନଡ଼୍ରାଇଭ ମେଡ଼ିକାଲର ଏକ ଡ଼୍ର ଭିତରେ ରହିଯାଇଥିଲା ।

ମେଡ଼ିକାଲର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ଏହି ପେନଡ଼୍ରାଇଭ ମାଲିକଂକୁ ଦେଇଥିଲା । ମାଲିକ ଏହି ପେନଡ଼୍ରାଇଭରେ ଥିବା ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲା ପରେ ହରଦୀପ ନାଁରେ ଥାନାରେ ଆଣିଥିଲେ  ଅଭିଯୋଗ । ହରଦୀପକୁ ଏହିଘଟଣାରେ ପୋଲିସ କରିଛି ଗିରଫ ।

   Related Posts