Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନୂଆପଡ଼ା : ହଳଦି ଗାଁରେ ପୁଣି ଥରେ ବାଘ ଆତଙ୍କ, ଭୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନରେ ହିନ୍ଦୁ ପରିବାରର ୫ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ! ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ମୋହନା : ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସର ଭୟଙ୍କର ରୂପ, ସୁସ୍ଥ ରହିବା ପାଇଁ ଏବେବି ଶିଶୁଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଛି ଚେଙ୍କ
  • ||
  • ଭିସୁଟର ୪୦ ଛାତ୍ର କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ମାମଲା : କମ୍ପାନୀର ଦାବି-‘ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟରେ ତ୍ରୁଟି ନଥିଲା’
  • ||
  • ସୋନପୁର : ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହ କଥା କଟାକଟିରୁ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ପୋଲିସକୁ ବାନ୍ଧିଲେ ଏବଂ ୨ଟି ଜିପ୍ ଜାଳିଦେଲେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ
  • ||

ଜୁନିୟର କ୍ଲର୍କ ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ଲିକ୍ : ହ୍ବାଟସ୍ଆପରୁ ହ୍ବାଟସ୍ ଆପକୁ ଘୁରି ବୁଲୁଛି ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର

28/12/2019 at 3:25 PM

କଳାହାଣ୍ଡି ୨୮/୧୨: ଓଡିଶା ସବଅଡିନେଟ୍ ଷ୍ଟାଫ୍ ସିଲେକ୍ସନ କମିଶନ ଜୁନିୟର କ୍ଲର୍କ ପରୀକ୍ଷାରେ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ଲିକ୍ ଅଭିଯେ।ଗ । ଗତ ୨୨ତାରିଖରେ ପରୀକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେ।ଇଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ଲିକ୍ ହେ।ଇଥିଲା । ଆଜି ପ୍ରମାଣ ସହ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଭେଟି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ।

ଓଡିଶା ସବଅଡିନେଟ୍ ଷ୍ଟାଫ୍ ସିଲେକ୍ସନ କମିଶନ ଜୁନିୟର କ୍ଲର୍କ ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ଲିକ୍ । ହ୍ବାଟସ୍ଆପରୁ ହ୍ବାଟସ୍ ଆପକୁ ଘୁରି ବୁଲୁଛି ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର । ଏମିତି କିଛି ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯେ।ଗ ଆଣିଛନ୍ତି ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ । ଗତ ୨୨ ତାରିଖରେ ସମଗ୍ର ଓଡିଶାରେ ଓଏସଏସସି ଜୁନିୟର କ୍ଲର୍କ ପରୀକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ହେଲେ ପରୀକ୍ଷା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ସହ ଉତର ଲିକ୍ ହେ।ଇଥିଲା । ଯାହାର ପ୍ରମାଣ ସହ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିକଟରେ  ଫେରାଦ ହୋଇଛନ୍ତି ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ । ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କିଛି ମୋବାଇଲ ନମ୍ବରରେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ପତ୍ର ପରୀକ୍ଷାର୍ଥିଙ୍କ ନିକଟରେ ପୁର୍ବରୁ ପହଚିଂଥିବା ଦସ୍ତାବେଜ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ନିକଟରେ ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ପରୀକ୍ଷା ସେସନ ପରେ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ଓ।ଟସଅପରେ ଥିବା ଉତର ଓ ପ୍ରଶ୍ନ ପତ୍ରକୁ ମିଶାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏଥିରୁ ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ନିଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥିଙ୍କ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବରକୁ ତଦନ୍ତ ପରିସରଭୁକ୍ତ କରିଥିଲେ । ଆଉ ପ୍ରମାଣ ମିଳିବା ପରେ ଅଭିଯେ।ଗ କରିଛନ୍ତି ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ।

ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ଲିକ୍ ବାବଦରେ ପ୍ରଥମେ ଓଏସଏସଏସସି ବୋର୍ଡ କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ପରିକ୍ଷାର୍ଥୀ । ମାତ୍ର କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନଆସିବାରୁ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ପରିକ୍ଷାର୍ଥୀ । ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବରକୁ ତଦନ୍ତ ପରିସରଭୁକ୍ତ କଲେ ଓଏସଏସଏସସି ଜୁନିୟର ପରୀକ୍ଷାର ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ପ୍ରଘଟ ଘଟଣା ସାମ୍ନା କୁ ଆସି ପାରିବ ବୋଲି ଆଜି କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଅଫିସ ସମ୍ମୁଖରେ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି । ଏଥି ସହ ଘଟଣାର କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଆଶାୟୀ ।

ଓଡିଶାରେ ମୋଟ ୧୭୪୬ ପଦବୀ ପାଇଁ ପରୀକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୦୬ ପଦବୀ ରହିଛି । ଏନେଇ ଲକ୍ଷାଧିକ ଆଶାୟୀ ଥିବା ବେଳେ ଏହି ପରୀକ୍ଷା ଉପରେ ସେମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟତ ନିର୍ଭର କରୁଛି । ତେଣୁ ତୁରନ୍ତ ତଦନ୍ତ ନକଲେ ଆଇନର ଆଶ୍ରୟ ନେବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେବେ ବେ।ଲି କହିଛନ୍ତି ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ।

   Related Posts