Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୨୪୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୟୁକ୍ରେନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ଋଷ ! ପୁଟିନଙ୍କ ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୈନ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ-ଫେବୃଆରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହର, ଓମିକ୍ରନ୍ ସାଜିବ ବାହକ : ଦାବି କଲେ ବିଶେଷଜ୍ଞ
  • ||
  • ଚାଲିଥିଲା ଧାନ ଚୋରା ଚାଲାଣ, ୨୨୦ ବସ୍ତା ଜବତ କଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ଦୁର୍ବଳ, ଟଳିଲା ବଡ ବିପଦ : ପୁରୀଠୁ ୨୭୦ କିମି ଦୂରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷା, ଧାନ ଫସଲ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ
  • ||

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଫେରନ୍ତାଙ୍କ ଦାଦାଗିରି: ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ତୁ, ତା, ବେ, ବା’ରେ ପୋତି ପକାଇଲେ, ପୁଣି ବାଡ଼େଇବାକୁ ଉଠାଇଲେ ହାତ

17/05/2020 at 5:48 PM

ପିପିଲି୧୭/୫: ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଫେରନ୍ତାଙ୍କ ଦାଦାଗିରି। ନିୟମ ଉଲଂଘନ କରି ରାସ୍ତାରେ ଖୋଲମ ଖୋଲା ବୁଲୁଥିବା ଦେଖି ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରିବା ବେଳେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ସେମାନେ ତୁ, ତା, ବେ, ବା’ କହିବା ସହ ପୁଣି ବାଡ଼େଇବାକୁ ଉଠାଇଥିଲେ ହାତ। ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ବାହାର ରାଜ୍ୟରୁ ଆସୁଥିବା ପ୍ରବାସୀ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ରହିବେ। ତା’ ପରେ ବାହାରେ ବୁଲାବୁଲି କରି ପାରିବେ।

କିନ୍ତୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରୁ ଫେରୁଥିବା କିଛି ପ୍ରବାସୀଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଓଲଟା ଦେଖିବା ମିଳିଥିଲା। ରବିବାର ସକାଳ ସାଢ଼େ ୬ଟା ବେଳେ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ବସ୍ ଯୋଗେ ୩୦ ଜଣ ପ୍ରବାସୀ ଓଡ଼ିଶା ଫେରିଥିଲେ। ଆସିବା ସମୟରେ ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ପିପିଲି କଣ୍ଟିଛକଠାରେ ପ୍ରବାସୀ ବସ୍‌ଟି ଅଟକି ଥିଲା।

ତେବେ ବସ୍ ଆସୁଥିବା ପ୍ରବାସୀମାନେ ବସ୍‌ରୁ ଓହ୍ଲାଇ ରାସ୍ତାରେ ଅବାଧରେ ବୁଲାବୁଲି କରୁଥିବା ଦେଖି ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧି ସେମାନଙ୍କ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରିଥିଲେ। ଏହା ଦେଖି ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରୁ ଫେରୁଥିବା କିଛି ପ୍ରବାସୀ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ଗାଳି ଗୁଲଜ କରିବା ସହ ବାଡ଼େଇବା ଲାଗି ମଧ୍ୟ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ଭିଡିଓ କାହିଁକି ରେକର୍ଡଂ କରୁଛ ବୋଲି ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ଓଲଟା ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ। ରେକର୍ଡିଂ ବନ୍ଦ ନ କଲେ ବାଡ଼େଇବେ ବୋଲି ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ସେମାନେ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts