Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଓ୍ୱାଲଙ୍କଠାରୁ ଅରେଞ୍ଜ୍ କ୍ୟାପ୍ ଛଡାଇ ଆଣିଲେ ରାହୁଲ, ଚହଲଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି ପର୍ପଲ୍ କ୍ୟାପ୍

5/10/2020 at 5:28 PM

ଦୁବାଇ, ୦୫ ।୧୦:   କିଙ୍ଗସ୍ ଏକଦାଶ ପଞ୍ଜାବର ଅଧିନାୟକ କେଏଲ ରାହୁଲ ନିଜ ଦଳର ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଓ୍ୱାଲଙ୍କଠାରୁ ଅରେଞ୍ଜ୍ କ୍ୟାପ୍ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ସ୍ପିନର ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ପର୍ପଲ୍ କ୍ୟାପ୍ ନିଜ ନାମରେ କରିଛନ୍ତି ।

ରାହୁଲ ରବିବାର ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ବିରୋଧରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ୬୩ ରନ୍ କରିଥିଲେ । ଏହି ସ୍କୋର୍ ପରେ ସେ ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଓ୍ୱାଲଙ୍କଠାରୁ ଅରେଞ୍ଜ୍ କ୍ୟାପ୍ ନେଇ ଆସିଛନ୍ତି । ରାହୁଲ ୫ଟି ମ୍ୟାଚରେ ୩୦୨ ରନ୍ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ଗୋଟିଏ ଶତକ ଓ ଦୁଇଟି ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ରହିଛି ।

ରାହୁଲଙ୍କ ପଛରେ ଫାପ୍ ଡୁପ୍ଲେସିସ୍ ରହିଛନ୍ତି । ସେ ୫ଟି ମ୍ୟାଚରେ ୨୮୨ ରନ୍ କରିଛନ୍ତି । ରବିବାର ଡୁପ୍ଲେସିସ୍ ୮୭ ରନ୍ କରିଥିଲେ . ସେ ସେନ୍ ଓ୍ୱାଟସନଙ୍କ ସହ ମିଶି ପ୍ରଥମ ଓ୍ୱିକେଟରେ ୧୮୧ ରନ୍‌ର ପାର୍ଟନରସିପ୍ କରିଥିଲେ । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଚେନ୍ନାଇ ୧୦ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତି ନେଇଥିଲା ।

ବୋଲର ତାଲିକାରେ ଚହଲ ସବୁଠାରୁ ଆଗରେ ରହିଛନ୍ତି । ସେ ୪ଟି ମ୍ୟାଚରୁ ୮ଟି ଓ୍ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି । ଚହଲଙ୍କ ସହ କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦସ ପଞ୍ଜାବର କୋଙ୍ଗିସା ରାବଡା ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଟ୍ରେଣ୍ଟ୍ ବୋଲଟ୍ ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି । ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳି ମଧ୍ୟ ୮ଟି ଓ୍ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଭଲ ଆଭରେଜ କାରଣରୁ ଚହଲ ଆଗରେ ରହିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts