Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

କଲ୍ ଗାର୍ଲ ଠକିଦେଲା, ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଧରି ଦଲାଲ ଛୁ, ପୋଲିସର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଲେ ଯୁବକ

14/11/2020 at 1:56 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୪|୧୧:  ନୋଏଡାରେ ଅନଲାଇନ୍ କଲ୍ ଗାର୍ଲ ନାଁରେ ଜଣେ ୩୦ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକଙ୍କଠାରୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଠକେଇ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଠକାମୀର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଯୁବକ  ଏନେଇ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଠକାମୀର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଏହି ଯୁବକ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ସେକ୍ଟର ୩୯ରେ ରୁହନ୍ତି । ସେ ଗତ ନଭେମ୍ବର ୬ ତାରିଖରେ ଅନଲାଇନ୍ ସେକ୍ସ କାରବାର ନେଇ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ଅନଲାଇନରେ ସମ୍ପର୍କ କରିଥିଲେ । ଯୁବକଜଣଙ୍କ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ଡିଲ୍ ଫାଇନାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏନେଇ ଠାକାମୀର ଶିକାର ଯୁବକଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ବଟାନିକାଲ ଗାର୍ଡେନ୍ ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନକୁ ଦଲାଲଜଣଙ୍କ ଡାକିଥିଲେ । ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ସ୍ୱିଫ୍ଟ କାରରେ ଦୁଇଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଆସିଥିଲେ ।

ଏହି ଦୁଇ ବ୍ୟକ୍ତି ପୀଡିତ ଯୁବକଙ୍କଠାରୁ ୮୫୦୦ ଟଙ୍କା କ୍ୟାସ୍ ଓ ୧୫୦୦ ଟଙ୍କା ଅନଲାଇନରେ ନେଇଥିଲେ । ଏହି ଦୁଇ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ସେହି ସ୍ଥାନରେ କିଛି ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଏହାସହ ଜଣେ ଯୁବତୀ ସେଠାକୁ ଆସିବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ।

ଯୁବକଜଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିବା ପରେ କେହି ଯୁବତୀ ଆସିନଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିବା ଦୁଇ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଫୋନରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଫୋନ୍ ଅଫ୍ ଆସିଥିଲା । ଏହାପରେ ସେ ନୋଏଡା ସେକ୍ଟର ୩୯ରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଏନେଇ ଆଇପିସି ଧାରା ୪୦୬ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

   Related Posts