Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କନ୍ଧମାଳ : କନ୍ଧମାଳରେ ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ୍ , ପୁଣି ୧୯ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ସୁଶିଲ ମୋଦି ରାଜ୍ୟସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ, ରାମବିଳାସ ପାଶଓ୍ବାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଟିକେଟ୍‌ ଦେଲା ବିଜେପି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୧ରୁ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ମେଡିକାଲ୍‌ କଲେଜ୍‌, କରୋନା ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌ ସହ ଏସ୍‌ଓପି ପାଳନ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ବାଜିରାଉତ ବ୍ରିଜ୍‌ ଉପରେ ବସ୍‌ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ଦୁଇ ଯୁବକ ଏବଂ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଧର୍ମପଦ ସମ୍ମାନ, ୨୦୧୬ ରୁ ୨୦ ବର୍ଷ ପାଇଁ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଧର୍ମପଦ ସମ୍ମାନ, ୨୫ ଜଣ ଶିଳ୍ପୀ ହେବେ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ ଗିରଫ, କୁବେର ଜଙ୍ଗଲ ଅଫିସରଙ୍କ ଅମାପ ସଂପତ୍ତି ଠାବ କରିଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||

ଅନଲାଇନରେ ଦେହବେପାର, ଆଉ ଖୋଜିବାକୁ ପଡ଼ିବନି ଦେହଜୀବି କିମ୍ବା ଗରାଖ

18/01/2019 at 8:05 PM

ରାଂଚି ୧୮/୧- ଆଉ ଏଣିକି ଆଉ ଖୋଜିବାକୁ ପଡ଼ିବନି ଦେହଜୀବି କିମ୍ବା ଗରାଖ । ଆଜିକାଲି  ସବୁ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଅନଲାଇନରେ ଉପଲବ୍ଧ । କେବଳ ଦୈନିନ୍ଦିନ ସାମଗ୍ରୀ ନୁହେଁ ଅନଲାଇନରେ ମଗେଇହେବ ଝିଅ, ଯୋଗାଡ଼ କରିହେବ ଗରାଖ । ଏହିଭଳି ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲର ସେକ୍ସରାକେଟର ଫର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି  ରାଂଚି ପୋଲିସ ।

ଆଜି ରାଂଚି ପୋଲସ ରାଂଚିର ଲାଲବାଗ ଅଂଚଳରେ ଠାବ କରିଛି ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲର ସେକ୍ସ ରାକେଟ । ଅନଲାଇନରେ ଚାଲୁଥିବା ଏହି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ୩ଜଣ ପୁରୁଷ ସମେତ ୨ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଭାବେ କାଜଲ ସିଂ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ରାଂଚି ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।କାଜଲ କୋଲକାତା, ମୁମ୍ବାଇର ଝିଅମାନଙ୍କ ସହ ନେଟଓ୍ଵାର୍କ ରଖି ଏହି ଅନାଲାଇନ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବାର ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ।  

ରାଂଚିରେ ଚାଲୁଥିବା ଏହି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ପୋଲିସ କରିଛି ମହାଖୁଲାସା । ଗୁଗଲରେ ବିଭିନ୍ନ ସାଇଟ ତିଆରିକରି ଗରାଖ ଯୋଗାଡ଼ କରୁଥିଲେ ଏହି ନେଟଓ୍ଵାର୍କ । ତା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ହ୍ଵାଟସଆପରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ଝିଅଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିବା ସହ ରାତିକ ପାଇଁ ମୂଲଚାଲ ହୋଇଯାଉଥିଲା । ଗରାଖମାନେ ଝିଅଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କଲାପରେ କେଉଁ ହୋଟେଲରେ, କେତେ ନମ୍ବର ରୁମରେ ସୁବିଧା ମିଳିବ ଏ ତଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣାର ରାଣୀ ମହୁମାଛି କାଜଲ ସିଂକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ପ୍ରଦୀପ ବିଶ୍ଵାଳ,ଭୋଲୁ ସିଂ, ସାଗର ସିଂକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

କେବଳ ରାଂଚି କାହିଁକି ଦେଶସାରା ଏମିତି ଅନଲାଇନରେ ଚାଲୁଛି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ । ଦେହଜିବୀମାନଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଏସକଟ୍ ସାଇଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଯୋଗାଇଦେବା ସହିତ ଗରାଖ ଖୋଜିବାକୁ ଏହି ଓ୍ଵେବସାଇଟକୁ କାମରେ ଲଗାଯାଉଛି ।

   Related Posts