Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଆପ୍ ରେ ଅନଲାଇନ ଅଶ୍ଲୀଳ ରାକେଟ୍ ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ, ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରୀରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଉଥିଲା ନ୍ୟୁଡ କଲ

24/08/2019 at 3:17 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଅନଲାଇନରେ ଅଶ୍ଲୀଳତା ପ୍ରସାର କରୁଥିବା ଏକ ରାକେଟ୍ ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିଛି ଦିଲ୍ଲୀ ମହିଳା ଆୟୋଗ। ଆପ୍ ଜରିଆରେ ବଦମାସ ମାନେ ଅନଲାଇନରେ ରାକେଟ୍ ଚଳାଉଥିଲେ। ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରିରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ନ୍ୟୁଡ କଲ କରାଉଥଲେ। ନନ୍ଦ ନଗରୀରେ ଚାଲୁଥିବା ଏହି ରାକେଟ୍ କୁ ଆୟୋଗର ଟିମ୍ ଧରିବା ପରେ ଏଠାରେ କାମ କରୁଥିବା ଏକ ୧୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ନା ବାଳିକାକୁ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି। ଘଟଣା ଏବେ ରାଜଧାନୀରେ ଚହଳ ପକାଇଛି।

ଗତ ୧୪ ତାରିଖ ଦିନ ଦିଲ୍ଲୀ କୃଷ୍ଣା ନଗର ଅଞ୍ଚଳରୁ ଜନୈକା ମହିଳା ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଏ ନେଇ ଆୟୋଗଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ମାମଲାର ତଦନ୍ତରେ ଆୟୋଗଙ୍କ ଟିମ୍ ନିଖୋଜ ମହିଳାଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ସେ ଆହୁରି ଅନେକ ଯୁବତୀ ଓ ମହିଳା ନିଖୋଜ ଥିବାର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସୂଚନା ଆଧାରରେ ମହିଳା ଆୟୋଗଙ୍କ ଟିମ୍ ନନ୍ଦ ନଗରୀର ଏକ ଘର ଉପରେ ଚଢଉ କରି ଜଣେ ନାବାଳିକା ଓ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ।

ତେବେ ନାବାଳିକ ଯାହା କହିଛି ତାହା ମହିଳା ଆୟୋଗଙ୍କ ହୋସ୍ ଉଡାଇ ଦେଇଛି। ଡିଟିପି ଅପରେଟର ଭାବେ କାମ କରିବାକୁ ସେ ତାର ଜଣେ ବାନ୍ଧବୀକୁ କହିଥିଲା। ଏଥିରେ ତାକୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଆୟର ଲୋଭ ଦେଖାଇ ତାକୁ ଏଭଳି କାମରେ ଫସାଇ ଦେଇଥିବା ନା ବାଳିକା କହିଛି। ଏଠାରେ ରାତି ୧୦ଟାରୁ ସକାଳ ୬ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନ୍ୟୁଡ ଭିଡିଓ କଲ କରିବା କାମରେ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଉଥିଲା। ମାମଲାରେ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଓ ପୋଲିସ ଟିମ୍ ମିଳିତ ଚଢଉ କରି ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏହି ରାକେଟ୍ ରେ ଆହୁରି ଅନେକ ଲୋକ ସାମିଲଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ମୋବାଇଲ ଫୋନ, ସିମ୍ କାର୍ଡ ଆଦି ଜବତ ହୋଇଛି।

   Related Posts