Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ଚାଲିଗଲା ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ: ରକ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ସମସ୍ତେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

29/05/2020 at 11:31 AM

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ୨୯/୫: କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶିମିଳିଆ ଗ୍ରାମରେ ଆଜି ଭୋର ସମୟରେ ପାରିବାରିକ ହିଂସା ରୁ ଉଗ୍ରରୂପ ଧାରଣ କରିଥିଲା। ଦାଦା ପରୀକ୍ଷିତ ସ୍ବାଇଁ ତାର ପୁଅ ଶିବପ୍ରସାଦ ସ୍ତ୍ରୀ ନଳିନୀ ପ୍ରଭା ସ୍ବାଇଁ ତାର ଜ୍ବାଇଁ ସହିତ ଆଉ ଦୁଇଜଣ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି  ପୁତୁରା ଦେବପ୍ରସାଦ ସ୍ବାଇଁର ବଂଶ ନିପାତ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ସକାଳୁ ସଂଘବଦ୍ଧ ଭାବରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବାରୁ ଦେବାପ୍ରସାଦ ସ୍ବାଇ ଓ ତାର ମା କୁସୁମ  ସ୍ବାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ମୀରା ସ୍ବାଇଁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

ମାଆ ର ଗଳାରେ ଶକ୍ତ ଆଘାତ ଲାଗିଥିବାରୁ ପ୍ରଥମେ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଓ ପରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଥିଲେ ତେବେ ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ  ଅନ୍ୟପଟେ ସ୍ତ୍ରୀ ମୀରା ସ୍ୱାଇଁ ପେଟରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ସ୍ୱାମୀ  ଦେବପ୍ରସାଦ ର ବାମ୍ ହାତ ଓ ମୁଣ୍ଡରେ ଜୋର ଆଘାତ ଲାଗୁଥିବାରୁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । 

ମୁଖ୍ୟ ଆସାମୀ ଶିବପ୍ରସାଦ ଗତକାଲି ରାତ୍ରୀରେ ଆସି ଯୋଜନା କରି ଆଜି ସକାଳୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥଲେ। ମୁଖ୍ୟ ଆସାମୀ ଶିବପ୍ରସାଦ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ବାପା ପରୀକ୍ଷିତ ସ୍ୱାଇଁ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଥାନାରେ ସରେଣ୍ଡର କରିଛି। ଓ ତାର ମା ନଳିନୀପ୍ରଭାକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

   Related Posts