Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ଆଇନଜୀବୀଙ୍କ ପକେଟରେ ଫାଟିଥିଲା Oneplus, ଅଭିଯୋଗ କରିବାରୁ କମ୍ପାନୀ ପଠାଇଲା ଲିଗାଲ ନୋଟିସ୍

22/09/2021 at 2:18 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୨/୦୯: ଫୋନ ଫାଟିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ଆଇନଜୀବୀଙ୍କୁ ଲିଗାଲ ନୋଟିସ । OnePlus କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହୋଇଛି ଏହି ଲିଗାଲ ନୋଟିସ୍ । ସୂଚନା ଥାଉକି, ଚଳିତ ମାସରେ, ଜଣେ ଓକିଲଙ୍କ ପକେଟରେ ଫାଟିଥିଲା ଫୋନ । ଅର୍ଥାତ୍ OnePlus Nord 2 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ପକେଟରେ ରଖିଥିବା ସମୟରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିଲା । ପରେ ଉପଭୋକ୍ତା ଜଣଙ୍କ ଚାଇନାର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ନିର୍ମାତା ବିରୋଧରେ ଆଇନଗତ ଅଭିଯୋଗ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ହେଲେ ଏବେ OnePlus କମ୍ପାନୀ ଦିଲ୍ଲୀର ସେହି ଓକିଲଙ୍କୁ ଏକ ଆଇନଗତ ନୋଟିସ ଜାରି କରିଛି । ଏମିତିକି OnePlus ଏବଂ ଏହାର ଉତ୍ପାଦ ବିରୋଧରେ “ଏପରି କୌଣସି ଅପମାନଜନକ ଭିଡିଓ କିମ୍ବା ଅପମାନଜନକ ବିବୃତ୍ତି ନେଦେବାକୁ ବି ଦାବି କରିଛି । କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଦାବି କରାଯାଇଛି ଯ, ଗୁଲାଟି ତାଙ୍କର ପୂର୍ବ ଟ୍ୱିଟ୍ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକୁ ହଟାନ୍ତୁ । କାରଣ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ହଟାଇବାକୁ କୁହାଯାଇଛି ।

ଆଡଭୋକେଟ୍ ଗୌରବ ଗୁଲାଟି ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ୱାନପ୍ଲସ୍ ପଠାଇଥିବା ଆଇନଗତ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସୂଚନା ଥାଉକି, ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ବେଆଇନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଦାବି ଥାଏ । ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍ ପଠାଯାଏ । OnePlus କହିଛି ଯେ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଏହା ଆଇନଗତ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅନୁସରଣ କରିବ ।

ଗୁଲାଟି ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରରେ ଆଇନଗତ ବିଜ୍ଞପ୍ତିର ଏକ କପି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରତିଛବିରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ମୋବାଇଟେକ୍ କ୍ରିଏସନ୍ସ – ୱାନପ୍ଲସ୍ର ଭାରତୀୟ ସହାୟକ କମ୍ପାନୀ ମାଧ୍ୟମରେ ୱାନପ୍ଲସ୍ ଏହି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପଠାଇଛି । ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ OnePlus Nord 2 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ବିସ୍ଫୋରଣକୁ ନେଇ ଉପଭୋକ୍ତା ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଆତ୍ମ-ବିରୋଧୀ ଏବଂ ମିଥ୍ୟା ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଯାହା କମ୍ପାନୀର ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ “ମନ୍ଦ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ” ଅଟେ । ଆମର କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ପାଇଁ ଅଯୋଗ୍ୟ କ୍ଷତି ଘଟାଇବା ଜାରି ରଖିଛି । ଆମର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସମେତ ସାଧାରଣ ଜନତା ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବିତ, ପ୍ରତାରିତ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟଥା ଭ୍ରମିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ବୋଲି ଗୁଲାଟି ଅଂଶୀଦାର କରିଥିବା ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ କୁହାଯାଇଛି ।

   Related Posts