Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବେଙ୍ଗଲ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଏକ ଇନିଂସ୍‌ ଓ ୨୫ ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ଅହମଦାବାଦ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ଭାରତ ୩-୧ରେ ସିରିଜ୍‌ ବିଜୟୀ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କଲେ ହେବିଓ୍ବେଟ୍ ନେତା ପ୍ରତାପ ଧଳ
  • ||
  • ମାଥିଲି : କୂଅରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମା’ ଓ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀର ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ହାଣିଲେ, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଧରିଛି ପୋଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ, ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ପାଇଁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ନାଳରେ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସୋର : କେନାଲରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଯୁବକ, ୩ଦିନ ପରେ ଗୁଜୁରାଟରୁ ଫେରିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||

ଓ୍ବାନ୍‌ଡେ ପାଇଁ ବାରବାଟୀରେ ହାଇସ୍କୋରିଂ ପିଚ୍ : ଆଗାମୀ ଟାର୍ଗେଟ୍ ପିଙ୍କ୍ ବଲ୍ ଟେଷ୍ଟ

12/12/2019 at 4:10 PM

କଟକ ୧୨।୧: ବାରବାଟୀ ଦିନିକିଆ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ । ଆଉ ପାଞ୍ଚ ଦିନ ଭିତରେ ବାରବାଟୀ ଫ୍ଲଡ୍ ଲାଇଟ୍ ଦିନିକିଆ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଇଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଓସିଏ ସମ୍ପାଦକ । ଏଥର ବାରବାଟୀରେ ତିନି ଶହରୁ ଅଧିକ ସ୍କୋର ହେବା ଭଳି ପିଚ୍ ଓ ଆଉଟଫିଲ୍ଡ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିବା ଓସିଏ ସମ୍ପାଦକ କହିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ବାରବାଟୀରେ ଭାରତ-ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଦିନିକିଆ ପରେ ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ସିରିଜର ଏକ ପିଙ୍କ୍ ବଲ୍ ଟେଷ୍ଟ ଆୟୋଜନର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ମଝିରେ ଆଉ ମାତ୍ର ୯ ଦିନ । ୨୨ ତାରିଖରେ ଶୃଙ୍ଖଳାର ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ବାରବାଟୀରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାଇତ ଓ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ । ଏଥିପାଇଁ ବାରବାଟୀରେ ଯୁଦ୍ଧକାଳୀନ ଭିତ୍ତିରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି । ଆଉ ଚାରି ପାଞ୍ଚ ଦିନରେ ବାରବାଟୀ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ପୁରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଇଯିବ ବୋଲି ଓସିଏ ସମ୍ପାଦକ କହିଛନ୍ତି । ଏଥର ବାରବାଟୀରେ ପିଚ୍ ଓ ଆଉଟଫିଲ୍ଡ ଯେପରି ରହିଛି, ତାହା ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ସୁହାଇବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଓସିଏ ସମ୍ପାଦକ ।

ବାରବାଟୀରେ ଶୃଙ୍ଖଳାର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯାଉଥିବାରୁ, ଏହିଠାରେ ହିଁ ବିଜୟୀ ଦଳକୁ ଟ୍ରଫି ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ । ଏଥିପାଇଁ ବିସିସିଆଇ ସଭାପତି ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଛି । ଏହାସହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଓସିଏ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଛି । ଓଡିଶାର କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଖୁସି ଖବର ହେଲା, ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଶୃଙ୍ଖଳାର ଏକ ପିଙ୍କ୍ ବଲ୍ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ବାରବାଟୀରେ କରିବା ପାଇଁ ଓସିଏ ବିସିସିଆଇକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛି ।

ବାରବାଟୀର ଐତିହ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ କ୍ଲକ୍ ଟାଓ୍ବାରକୁ ଏଥର ନୂଆ ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି । ରାଜ୍ୟ ବାହାରର ସ୍ଥପତି ଏହି କ୍ଲକ୍ ଟାଓ୍ବାର ନବକଳେବର କାମରେ ନିୟୋଜିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେପଟେ ୧୯ ତାରିଖରେ ୧୨ଟି କାଉଣ୍ଟରରେ ଟିକଟ୍ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ସବୁ ପ୍ରକାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ସରିଛି ।

   Related Posts