Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ମୋଦି-ନୀତିଶ ମୁହାଁମୁହିଁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା : କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳରେ ସ୍ଥାନ ନମିଳିବାରୁ ବିହାରରେ ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳ ସଂପ୍ରସାରଣ କଲେ ନୀତିଶ

2/06/2019 at 2:34 PM

ପାଟନା ୨|୬: ମୋଦିଙ୍କୁ ଜବାବ ଦେବାକୁ ଯାଇ ବିହାରରେ ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳର ସଂପ୍ରସାରଣ କରିଛନ୍ତି ନୀତିଶ କୁମାର । ଟିଟ୍  ଫର୍  ଟ୍ୟାଟ୍  ନୀତି ଆପଣାଇ କେବଳ ଜେଡିୟୁରୁ ୮ଜଣଙ୍କୁ ନୂଆ ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳରେ ସାମିଲ କରିଛନ୍ତି । ମୋଦିଙ୍କ ନୂଆ ସରକାରରେ ସହଯୋଗୀ ଜେଡିୟୁରୁ କେବଳ ଜଣଙ୍କୁ ମନ୍ତ୍ରୀ ପଦ ଦିଆଯିବାକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲେ ନୀତିଶ କୁମାର । ସଂଖ୍ୟା ଆଧାରରରେ ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳରେ ସହଯୋଗୀ ଦଳଙ୍କୁ ସ୍ଥାନ ଦେବା ଲାଗି ସେ ମତ ଦେଇଥିଲେ । ଏଥିସହିତ ଜେଡିୟୁରୁ କେହି କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳରେ ସାମିଲ ହେବେ ନାହିଁ ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିଲେ ।

ଏହାର ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ବିହାରରେ ଏନଡିଏ ସରକାରର ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳର ସଂପ୍ରସାରଣ କରିଛନ୍ତି ନୀତିଶ କୁମାର । ନୀତିଶ ସରକାରରେ ସହଯୋଗୀ ଥିବା ବିଜେପି ଏବଂ ଏଲଜେପିକୁ ଏଥିରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଅଣଦେଖା କରାଯାଇଛି।  ଯାହାକି  ବିହାରରେ ଏନଡିଏରେ ମତଭେଦକୁ ପଦାରେ ପକାଇଛି । ହୁଏତ ଏହା ବିଜେପି ଓ ଜେଡିୟୁ ମଧ୍ୟରେ ଫାଟକୁ ଆହୁରି ବଢ଼ାଇବ । ତେବେ ବିହାର ବିଜେପିର ଜଣେ ନେତା କହିଛନ୍ତି ନୀତିଶ କୁମାରଙ୍କର କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପକୁ ବିଜେପି ଆକ୍ରୋଶମୂଳକ ବୋଲି ଭାବିବ ନାହିଁ । ବିହାରରେ ଏନଡିଏ ଏକାଠି ଅଛି ବୋଲି ବିଜେପି କହିଛି ।

ସେପଟେ ନୀତିଶ କୁମାର ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଫାଟ ଆଶଙ୍କାକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳରେ ଜେଡିୟୁ କୋଟାର ଯେତିକି ଫାଙ୍କା ଥିଲା ସେତିକି ପୂରଣ କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ବିଜେପି ସହିତ କୌଣସି ମତଭେଦର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁନି ବୋଲି ସେ କହିଛ୍ନତି।

   Related Posts