Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆଜି ୭୩ ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, କୋଭିଡ କଟକଣାରେ ହେବ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ
  • ||
  • ଦେଶ ପାଳୁଛି ୭୩ତମ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, ରାଜପଥରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ୨୧ ପ୍ରଜ୍ଞାପନ ମେଢ
  • ||

ଡ୍ରେସ କିଣିବାକୁ ଆସି ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଘରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ

9/09/2019 at 1:05 PM

ରାଇରଙ୍ଗପୁର ୯|୯: ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଟାଉନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସିଜୁକଳା ଗ୍ରାମର ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଘରେ ଜଣେ ୧୬ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଛି ।  ଗ୍ରାମର ପୁଙ୍ଗା ସୋରେନ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଗତ ୪ ତାରିଖରେ ନାବାଳକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ  ମାଙ୍କ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ପୋସ୍କୋ ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖି ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ନାବାଳିକା ଜଣକ ରାଇରଙ୍ଗପୁର ବଜାରକୁ ଡ୍ରେସ କିଣିବାକୁ ଆସି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ବସକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ! ଏହି ସମୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ  ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବାଇକରେ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେବାକୁ କହି ଗାଡିରେ ବସାଇ ନେଇଥିଲା ।

ତେବେ ସିଜୁକଳା ଗାଁର ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଘରକୁ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ଟାଣି ନେଇ ସେଠାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ହାତ ଗୋଡ ବାନ୍ଧି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

   Related Posts