Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • କଟକ : ଟ୍ରେନିଂ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସି କଟକ ଷ୍ଟେସନରେ ଯବାନ ନିଖୋଜ, ସ୍ବିଚ୍ ଅଫ୍ ଆସୁଛି ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଝାରସୁଗୁଡା କୋଲାବିରା ଅଞ୍ଚଳରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଭାଙ୍ଗିଲେ ଘର ପାଚେରୀ
  • ||

ମୁମ୍ବାଇ ଫେରନ୍ତା ୨ ଜଣଙ୍କ ସୂଚନା ଦେବାରୁ ଯୁବକଙ୍କୁ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା

31/03/2020 at 5:31 PM

ପାଟନା ୩୧।୦୩: କରୋନା ଭାଇରସ୍‌ ସଂକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଉଠାଯାଉଥିବା ପଦକ୍ଷେପ କାରଣରୁ  ବିହାରରେ ହିଂସା ଘଟଣା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି। କେଉଁଠି ହତ୍ୟା ତ କେଉଁଠି ମାରପିଟ୍‌ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ଏହି କ୍ରମରେ ରାଜ୍ୟର ସୀତାମଢିରେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଫେରିଥିବା ଦୁଇ ଲୋକଙ୍କ ସୂଚନା ପ୍ରଶାସନକୁ ଦେବାରୁ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ମୃତକଙ୍କ ଭାଇ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦ରେ ଗାଁର ଦୁଇ ଜଣ ପିଲା ମୁମ୍ବାଇରୁ ଫେରିଥିଲେ। ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ତାର ଭାଇ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ସଂପର୍କୀୟ ଭାଇ ରାଗ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ରବିବାର ବିଳମ୍ବିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କରି ଦେଲେ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ପଜିଟିଭ ରୋଗୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬କୁ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଛି। ସରକାର ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟରୁ ଫେରିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ବିହାରର ସୀମାରେ ଅଟକାଇ ରଖିଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟରୁ ଆସିଥିବା ଶ୍ରମିକ ଏବଂ ପାଟନାରେ ରହୁଥିବା ଗରିବଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଓ ରହିବାର ସୁବିଧା କରିବା ପାଇଁ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପ୍ରଶମନ କେନ୍ଦ୍ର କାମ କରୁଛି। ସହରର ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ରିଲିଫ କେନ୍ଦ୍ର କରାଯାଇଛି। ଗରିବଙ୍କୁ ଭୋଜନ ଏବଂ ରହିବାକୁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି।

ଅନ୍ୟପଟେ ରାଜ୍ୟର ସୁପୋଲ ଜିଲ୍ଲାରେ ମଧ୍ୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ କରାଯାଇଥିବା କ୍ଵାରେନଟାଇନ କ୍ୟାମ୍ପରୁ ୧୦ ଶ୍ରମିକ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ଏନଜିଓ ଦ୍ଵାରା ଖାଦ୍ୟ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି। ସୋମବାର ରାତିରେ ଖାଦ୍ୟ ନଆସିବାରୁ କ୍ଵାରେନଟାଇନରେ ରହିଥିବା ୧୦ ଲୋକ ଫେରାର ମାରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କ ସନ୍ଧାନରେ ଜୁଟିଛି।

   Related Posts