Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆଜି ୭୩ ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, କୋଭିଡ କଟକଣାରେ ହେବ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ
  • ||
  • ଦେଶ ପାଳୁଛି ୭୩ତମ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, ରାଜପଥରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ୨୧ ପ୍ରଜ୍ଞାପନ ମେଢ
  • ||

ଘରୋଇ କଳହରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ, ଦାଦା ମାଡରେ ପୁତୁରା ମୃତ

18/02/2020 at 3:25 PM

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ୧୮।୨: ଘରୋଇ କଳହକୁ ନେଇ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ । ଦାଦା ମାଡରେ ପୁତୁରାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ପୌର ପରିଷଦ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବକ୍ତାରପୁର ଗ୍ରାମରେ ।

ଗତ ରବିବାର ଦିନ ସେହି ଗ୍ରାମର ତ୍ରିଲୋଚନ ମହାଳିକ ଓ ଦାଦା ବିପିନ ମହାଳିକ ଓ ଅନ୍ୟ ଚାରି ଦାଦାଙ୍କ ସହ ଘରୋଇ କଳିକୁ ନେଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଥିଲା । ପରେ ପୁତୁରା ତ୍ରିଲୋଚନଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ।   ପରେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା  ଓ ପରେ କଟକ ନେଇଯାଇଥିଲେ ତେବେ ଆଜି କଟକରୁ ଫେରିବା ପରେ ଆଜି ପୁଣି ଆକ୍ରମଣ କରିବାରୁ ତ୍ରିଲୋଚନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ  ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକ ।  ତେବେ ତିନିଦିନ ହେବ  ଏହାକୁ ନେଇ ତ୍ରିଲୋଚନଙ୍କ ସମେତ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଥାନାରେ ଏତଲା କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ  ପୋଲିସ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନ ନେବା ପୋଲିସ ର କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା କୁ ସନ୍ଦେହ ଘେର କୁ ଟାଣି ଆଣିଛି।  ତେବେ ପୋଲିସ କଣ ପାଇଁ ତିନିଦିନ ଧରି କର୍ଯ୍ୟନୁଷ୍ଠାନ ନ ନେବା ତାକୁ ନେଇ ପରିବାର ଲୋକ ଓ ଜଣ ସାଧାରଣ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts