Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ‘ଇତିହାସରେ ହୋଇଥିବା ଭୁଲଗୁଡିକୁ ଏବେ ସୁଧାରୁଛି ଭାରତ’, କଂଗ୍ରେସକୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରି ବର୍ଷିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି
  • ||
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୫୩୨ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ବିଜେପି ବିଧାୟକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ, ପୋଲିସକୁ ଦୁଃଖଭରା କାହାଣୀ ଶୁଣାଇଲେ ମହିଳା

22/09/2019 at 4:56 PM

ଶାହାଜାହାଁପୁର:  ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ବିଜେପିର ଆଉ ଜଣେ ନେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ। ଜନୈକା ବିବାହିତା ମହିଳା ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିବା ବେଳେ ଚିନହଟ୍  ଥାନା ଆଇଆଇସି ସମ୍ପୃକ୍ତ ନେତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି। ଗିରଫ ବିଜେପି ନେତା ଆଉ କେହି ନୁହନ୍ତି ଶାହାଜାହାଁପୁରର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବିଧାୟକ  ସୂଚିତ ସେଠ୍। ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ଯୋଗୁ ମହିଳା ପୃଥକ ରହୁଥିବା ବେଳେ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ କରାଇ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ସୂଚିତ ଚାହୁଁଥିଲେ ବୋଲି ମହିଳା ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ପାରିବାରିକ ଝଗଡାରେ ସୂଚିତ ଓ ଶାହାଜାହାଁ ପୁରର ଆଉ ୨ ଜଣ ନେତା ମଧ୍ୟସ୍ଥତା କରୁଥିଲେ। ତେବେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ସୂଚିତ ଆଶକ୍ତ ହୋଇପଡିଥିଲେ।  ଏପରିକି ତାଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟରେ ନିଶା ଦେଇ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୁଷ୍କର୍ମ ବି କରିଥିଲେ। ଏ ନେଇ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ତେବେ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଡରାଇ ଧମକାଇ ମାମଲାର ଆପସ ବୁଝାମଣା କରିଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ସୂଚିତ ମହିଳାଙ୍କ ପିଛା ଛାଡି ନଥିଲେ।

ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହୋଇଯିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ। ହେଲେ ଏଥିରେ ସୂଚିତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହୋଇଥିଲେ। ଏପରିକି ମହିଳାଙ୍କୁ ସୂଚିତ ବ୍ଲାକ୍ ମେଲିଂ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ତେବେ ଏ ନେଇ ମହିଳା ଚିନହଟ୍ ଥାନାରେ ପୂର୍ବରୁ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ପୁଣି ଦାୟର କରିବାକୁ ଥାନା ଆଇଆଇସିଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ। ସୂଚିତଙ୍କ ବିରୋଧରେ କେବଳ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୁଷ୍କର୍ମ ନୁହେଁ ଗୋମତି ନାଗର ଥାନାରେ ୨ଟି ଅଲଗା ଅଲଗା ଧୋକାବାଜି ଅଭିଯୋଗ ଥିବାର ପୋଲିସ କହିଛି। ମାମଲାରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ପରେ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଛି।

   Related Posts