Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ମଦ ପାଇଁ ହତ୍ୟା : ମଦ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଭୁଜାଲି ଆକ୍ରମଣରେ ଯୁବକ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର

9/10/2019 at 9:53 AM

ବରଗଡ ୯।୧୦: ମାଗଣାରେ ମଦ ନ ଦେବାରୁ ଗଣ୍ଡଗୋଳ । ମଦ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଭୁଜାଲି ଆକ୍ରମଣରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ୩ ଯୁବକ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ମୃତକ ହେଲେ ଛତିଶଗଡ ସରେଇପାଲି ଥାନା ବାଳସୀ ଗ୍ରାମର ସଂଜୀବ ପ୍ରଧାନ । ସମସ୍ତ ଆହତ ଯୁବକ ହେଲେ ବିଜେପୁର ଥାନା ବାଦୀପାଲି ଗ୍ରାମର । ଅଭିଯୁକ୍ତ ମଦ ବ୍ୟବସାୟୀ ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ସୋହେଲା ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଗତକାଲି ସୋହେଲା ଦୁର୍ଗାପୂଜା ରାବଣ ପୋଡି ଦେଖିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ମୃତ ଓ ଆହତ ଯୁବକମାନେ । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମଦ ପିଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ବାଦୀପାଲି ଗ୍ରାମର ଯୁବକମାନେ । ସେଠାରେ ମାଗଣାରେ ମଦ ଦେବାକୁ କହିବାରୁ ମଦ ବ୍ୟବସାୟୀ ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଥିଲା । ପରେ ମଦ ବେପାରି ଓ ଅନ୍ୟ ଯୁବକ ଭୁଜାଲିରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ।

ଆକ୍ରମଣରେ ବାଦୀପାଲି ଗ୍ରାମର ଯୁବକମାନେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ପାଖରେ ଥିବା ଛତିଶଗଡର ସଂଜୀବ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭୁଜାଲିରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ସଂଜୀବଙ୍କୁ ସୋହେଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ହେଲେ ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସୋହେଲାରେ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ।

   Related Posts