Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଷ୍ଟୋକ୍ସଙ୍କ ଧୂଆଁଧାର ଶତକ ଓ ସଞ୍ଜୁଙ୍କ ଦମଦାର ଫିଫ୍ଟି: ୮ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ହରାଇଲା ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ
  • ||

ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ, ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

30/06/2019 at 2:05 PM

ସୁନ୍ଦରଗଡ ୩୦|୬: ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ । ଲେଫ୍ରିପଡ଼। ଥାନା ଡ଼ୁମାବାହାଲ ପଂଚାୟତ ସିପାଗୋଛା ଗାଁରେ ଘଟିଛି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ । ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୃତା ଯୋଗୁଁ ଘଟିଛି ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମୃତ ସୈ।କିନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ସହ ସେହି ଗାଁର କିରନ ବାଦିଙ୍କର ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରଥମେ ସୈ।କିନ ପ୍ରଧାନ କିରନ ବାଦିକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଆକ୍ରମଣରେ  କିରନ ବାଦିର ହାତ ଗୁରୁତର ଭାବରେ କଟିଯାଇଥିଲା । ପରେ କିରନ ବାଦିର ପରିବାର ଲୋକେ ସୈ।କିନ ପ୍ରଧାନକୁ ସଂଘ ବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଇଥିଲେ । ପରେ ମୃତ ସୌକିନ ପ୍ରଧାନର ଗୋଡ଼ ହାତ ବାନ୍ଧି ଏକ ଘର ଭିତରେ ରଖି ବାହାରୁ ତାଲା ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ । ମୃତ ସୌକିନ ପ୍ରଧାନର ଆକ୍ରମଣରେ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିବା କିରନ ବାଦିକୁ ପ୍ରଥମେ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ପରେ ବୁର୍ଲା ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । ଖବରପାଇ ଆଜି ଲେଫ୍ରିପଡ଼। ପୋଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହ ଜବତ କରି  କିରନ ବାଦିର ବାପାଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନେ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ଫେରାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଛାନଭିନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts