Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଜପତି : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ନୂଆଗଡ଼ ଫରେଷ୍ଟର, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ତେଲକୋଇ ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଶି ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଫସଲ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ଶୁଖିଲା ଓ ଖରାଟିଆ ରହିବ ପାଗ
  • ||

ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର୍‌ଙ୍କ ମହନୀୟତା, ଫେରାଇଲେ ଯୁବ ଇଞ୍ଜିନିୟରଙ୍କ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ଥିବା ବ୍ୟାଗ୍‌

11/03/2021 at 3:55 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୧/୦୩:  ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଲୁଟ୍‌ ବଢ଼ି ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର୍‌ କରିଥିବା ଏକ ମହନୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମସ୍ତେ ପ୍ରଂଶସା କରୁଛନ୍ତି । ତିନିଦିନ ତଳେ ଜଣେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର୍‌ ଭୁବନେଶ୍ୱର ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନାକୁ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଆସିଥିଲେ । ସେ ଏକ ବ୍ୟଗ୍‌କୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଦେଇ ଏହାର ଉପଯୁକ୍ତ ମାଲିକଙ୍କୁ ଫେରାଇବାକୁ କହିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଏହି ବ୍ୟାଗ୍‌ରେ ୧ ହଜାର ନଗଦ ଟଙ୍କା, ଭୋଟର୍‌ କାର୍ଡ, ପାନ୍‌ କାର୍ଡ, ସେଭିଙ୍ଗ୍‌ ବକ୍ସ, ଡାଏରୀ, ଡ୍ରେସ୍‌, ବେଡ୍‌ ସିଟ୍‌, ଲାପଟପ୍‌ ଚାର୍ଜର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଆତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ରହିଥିବା ପୋଲିସ୍‌ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଥିବା ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ପାସ୍‌ବୁକ୍‌କୁ ତର୍ଜମା କରିବା ପରେ ଏହି ବ୍ୟଗ୍‌ଟି ସୋମ୍ୟ ରଞ୍ଜନ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା । ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଗ୍‌ଟି ହଜି ଯାଇଥିଲା । ସୋମ୍ୟ ଜଣେ ସିଭିଲ୍‌ ଇଞ୍ଜିନିୟର୍‌ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ପୋଲିସ୍‌ ଏନେଇ ତାଙ୍କୁ ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌ ଯୋଗେ ସଂପର୍କ କରିଥିଲା । ତବେ ୧୧ ତାରିଖ ସକାଳ ସମୟରେ ସୋମ୍ୟଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ବିଶ୍ୱ ରଞ୍ଜନ ପ୍ରଧାନ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି ବ୍ୟାଗ୍‌ଟିକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ପୋଲିସ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।   

   Related Posts