Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ରାଉରକେଲାରୁ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

5/06/2019 at 8:01 AM

ରାଉରକେଲା ୫|୬: ରାଉରକେଲାରୁ ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗାର ଜବତ ହୋଇଛି । ବ୍ରାଉନଗୁଗାର ସହ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ରାଉରକେଲା ଆରପିଏଫ  । କୋଲକାତାରୁ ରାଉରକେଲା ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଗୀତାଂଜଳି ଏକ୍ସପ୍ରେସରୁ ଗିରଫ କଲା ଆରପିଏଫ  । ଗିରଫ ବ୍ୟକ୍ତି ରାଉରକେଲା ପ୍ଲାଂଟ ସାଇଟ୍ ଥାନା ଅଚଂଳର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଗିରଫ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ସାଢ଼େ ତିନି ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ ହୋଇଛି ।  ଗିରଫ ବ୍ୟକ୍ତି ପୂର୍ବରୁ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବ୍ୟବସାୟରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ।  ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ବ୍ୟବସାୟୀ ପଛର ବଡ଼ ର୍ୟାକେଟ୍ ଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ଏହି ର୍ୟାକେଟ୍ କଲିକତାରୁ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଆଣି ରାଉରକେଲା, ଝାରସୁଗୁଡା, ସମ୍ବଲପୁର, ବଲାଙ୍ଗୀର ଟିଟିଲାଗଡ ଅଚଂଳକୁ ଚାଲାଣ କରୁଛନ୍ତି । ର୍ୟାକେଟକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପୋଲିର ଛାନଭିନ ଚଳାଇଛି ।

ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ଅର୍ଥାତ ଗତ ୩ତାରିଖରେ  କଲିକତାରୁ ରାଉରକେଲା ଗୀତାଜଂଳୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଗିରଫ ବ୍ୟକ୍ତି ବ୍ରାଉନ ସୁଗର ଆଣୁଥିବାର ଖବର ପାଇଥିଲା ଆରପିଏଫ । ଖବର ପାଇଁ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ଚକ୍ରଧରପୁର ଷ୍ଟେସନରୁ  ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ  ଉପରେ ନଜର ରଖିଥିଲା ଆରପିଏଫ । ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ନଟାରେ ରାଉରକେଲାରେ ଟ୍ରେନ ପହଚିଂଥିଲା ବ୍ୟକ୍ତି ଟ୍ରେନରୁ ଓଲ୍ଲାଇବା ସମୟରେ କାବୁ କରିନେଇଥିଲା ଆରପିଏଫ ।  ଆରପିଏଫ ପାଖରେ ଖବର ଥିଲା ଯେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଆସୁଛି ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର । କିନ୍ତୁ ମିଳିଳା ମାତ୍ର ସାଢ଼େ ତିନି ଗ୍ରାମ ବାଉନ ସୁଗାର । ଆଜି ଆରପିଏଫ ଗିରଫ ଯୁବକକୁ ରାଉରକେଲା ରେଳବାଇ ପୋଲିସକୁର ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବ। ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବା ପରେ ଗିରଫ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ କରାଯିବ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ ।

   Related Posts