Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀକୁ ମାତ୍‌ ଦେଲା ରାଜସ୍ଥାନ
  • ||
  • ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କାଳିଠୁ କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||

ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ଫେସବୁକ୍ ପ୍ରେମ : ୭ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକିନେଲା ପ୍ରେମିକାର ନକଲି ମଉସା, ପଢନ୍ତୁ ପୂରା ଘଟଣା…

19/10/2019 at 5:38 PM

ଜୟପୁର ୧୯|୧୦: ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ଫେସବୁକ ପ୍ରେମ।୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକାମୀର ଶିକାର ହେଲେ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସେମିଳିଗୁଡାର ଯୁବକ ଜଗଦୀଶ ପାଢ଼ୀ।ତେବେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତକୁ କାବୁ କରିଛି।ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଜଣଙ୍କ ଦାମନଯୋଡି ଅଂଚଳର ପବିତ୍ର ମହାନ୍ତି ଓ ସେ ପୁନେରେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକାଲ ଇଂଜିନିୟର ଭାବେ କାମ କରେ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଜଗଦୀଶ ୨୦୧୫ ମସିହାରୁ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଫେସବୁକରେ ଚାର୍ଟିଂ କରିବା ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫୋଟ ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିଲେ।ତେବେ ଏହି କଥା  ପବିତ୍ର ଜାଣିବା ପରେ ନିଜକୁ ଯୁବତୀର ମଉସା ଓ ପୋଲିସ ଡିସିପି ଥିବା କହି  ଜଗଦୀଶକୁ ଭୟଭୀତ କରି ପର୍ଯ୍ୟାୟ କ୍ରମେ ୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଈଥିଲେ।

ଏହାକୁ ନେଇ ଜଗଦୀଶ ମାନସିକ ଚାପରେ ଥିଵା ବେଳେ ପୁଣି ଥରେ ପବିତ୍ର ଜଗଦୀଶକୁ ୩ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମାଗିବା ପରେ ଏ ନେଇ ସେମିଳିଗୁଡା ପୋଲିସ ପାଖରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା।ପୋଲିସ ସାଇବର ସେଲ ସହାୟତାରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତକୁ କାବୁ କରିଛି।

   Related Posts