Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

୨୫ ଗ୍ରାମରୁ ଅଧିକ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଜଣେ ଯୁବକ ଗିରଫ

21/09/2020 at 6:28 PM

ଭଦ୍ରକ ୨୧।୯: ପୁଣି ଧରାହେଲା ବ୍ରାଉନସୁଗାର । ଜଣେ ଯୁବକ ଗିରଫ । ବହୁଦିନ ଧରି ଅଭିଯୁକ୍ତର ପିଛା କରିବା ପରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ସହ ଧରିଛି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ପୁରୁଣାବଜାର ପୋଲିସ । ପୁରୁଣାବଜାର ଥାନା ଅଧିନସ୍ଥ ଡାଆଁଳାଶୁଣି କାଜିବଜାର ନିକଟରୁ ଯୁବକକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।

ଯୁବକ ଜଣକ ବାହାର ଜିଲ୍ଲାରୁ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଆଣି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ନେଇ ବିଶ୍ଵସ୍ତ ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇଥିଲା ପୋଲିସ । ବହୁ ଦିନ ଧରି ଯୁବକଙ୍କ ଗତିବିଧି ଉପରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଗଣେଶ୍ଵର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ନେତୃତ୍ଵରେ ଗୋଟିଏ ଟିମ୍ ନଜର ରଖିଥିଲା । ତେବେ ଯୁବକ ଜଣକ ବହୁ ପରିମାଣର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଅଣୁଥିବା ଖବର ପାଇ ପୁରୁଣାବଜାର ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିଥିଲା । ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାରକୁ ଜବତ କରିଥିଲା ।

ତେବେ ତିନି ଗୋଟି ପୁଡିଆରେ ୨୫.୫୫ ଗ୍ରାମର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ ହୋଇଥିଲା । ଏ ନେଇ ଭଦ୍ରକ ଏସଡିପିଓ ସାର୍ଥକ ରାୟ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଥିବା ସହ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରର ମୁଖ୍ୟ ତଥା ଜିଲ୍ଲାକୁ ଯୋଗଉଥିବା ମାଫିଆକୁ ଧରିବା ନେଇ ତନାଘନା ଚାଲିଥିବାରୁ ଅଧିକ ସୂଚନା ପୋଲିସ ତରଫରୁ ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ ।

   Related Posts