Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ନବରଙ୍ଗପୁର RTOଙ୍କ ଦେଢ କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ଜବତ କରିଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ

7/03/2020 at 2:44 PM

ନବରଙ୍ଗପୁର ୭।୩: ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ପଡିଛନ୍ତି ନବରଙ୍ଗପୁର ଆର୍‌ଟିଓ ଗଣେଶ୍ୱର କହଁର । କନ୍ଧମାଳ, ଭୁବନେଶ୍ବର, ନବରଙ୍ଗପୁର ଅଫିସ୍‌, ରାୟଗଡ଼ାକୁ ମିଶାଇ ମୋଟ ୬ ଟି ଜାଗାରେ ଚଢ଼ଉ କରିଥିଲା କୋରାପୁଟ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଡିଭିଜନ ।

ତାଙ୍କ ଘରୁ ୧ କୋଟି ୫୦ ଲକ୍ଷ ୬୩ ହାଜର ୩୨୮ ଟଙ୍କାରେ ସ୍ଥାବର ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତି ଜବତ କରାଯାଇଛି । ଭିଜିଲାନ୍ସ ତାଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି । ଆଜି ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯିବ ।

ସ୍ଥାବର ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି, ଭୁବନେଶ୍ବର କଳାରାହଙ୍ଗରେ ଥିବା ଏକ ଫ୍ଲାଟ୍‌ । ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ୩୬ ଲକ୍ଷ ୭୫ ହଜାର ଟଙ୍କା । ୩୬ ଲକ୍ଷ ୭୦ ହଜାର ୨୨୧ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଫୁଲବାଣୀରେ ଥିବା ମାର୍କେଟ୍‌ କମ୍ପେ୍ଲକ୍ସ । ଫୁଲବାଣୀରେ ରହିଛି ୨୬ ଲକ୍ଷ ୮୬ ହଜାର ୫୨୬ ମୂଲ୍ୟର ଏକ ମହଲା ଘର ଓ ୨୬ ଲକ୍ଷ ୯୫ ହଜାର ୩୭୫ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଆଉ ଏକ ଘର ।

ବିଭିନ୍ନ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଜମା ରହିଛି ୧୪ ଲକ୍ଷ ୧୯ ହଜାର ୧୪୫ ଟଙ୍କା । ୧ ଲକ୍ଷ ୪୧ ହଜାର ଟଙ୍କାର ସୁନା ଓ ରୁପା ଅଳଙ୍କାର । ତାଙ୍କ ଘରୁ ନଗଦ ୭ ଲକ୍ଷ ୭୫ ହଜାର ୯୬୩ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଜବତ ହୋଇଛି । ସେ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡିରେ ଆରଟିଓ ଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ବେସରକାରୀ ଭାବେ ଡ୍ରାଇଭର ଥିବା ନିରଞ୍ଜନ କାର୍‌ଜୀଙ୍କ ଭଡା ଘରେ ମଧ୍ୟ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ଉ କରିଛି । ତେବେ ସେଠାରୁ କୌଣସି ଜିନିଷ ମିଳିନଥିବା ଭିଜିଲାନ୍ସ ଡିଏସପି ଅନନ୍ତ ମଲ୍ଲିକ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts