Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଦଣ୍ଡ ପୂର୍ବରୁ ନିର୍ଭୟା ମାମଲାରେ ନୂଆମୋଡ, କୋର୍ଟଙ୍କୁ ଦୋଷୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଏଭଳି ସୂଚନା ଦେଲେ ବିନୟଙ୍କ ଓକିଲ

20/02/2020 at 3:41 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦।୨:   ଦିଲ୍ଲୀ ପାଟିଆଲା ହାଉସ୍ କୋର୍ଟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଭୟା ମାମଲାରେ ଜାରି ନୂଆ ଡେଥ୍ ୱାରେଣ୍ଟ ଅନୁସାରେ ଦୋଷୀମାନଙ୍କୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩ ତାରିଖରେ ଦଣ୍ଡିତ କରାଯିବ। ତେବେ ଗୁରୁବାର ମାମଲାରେ ନୂଆ ମୋଡ ଆସିଛି। ଏଥିରେ ଅନ୍ୟତମ ଦୋଷୀ ବିନୟ କୁମାର ଶର୍ମା ଜେଲ କାନ୍ଥରେ ନିଜର ମୁଣ୍ଡ ପିଟି ଦେଇଥିବା ବେଳେ ସେ ଗୁରୁତର ହୋଇପଡିଥିବା ତାଙ୍କ ଓକିଲ ଏ.ପି. ସିଂହ କୋର୍ଟଙ୍କୁ ସୂଚିତ କରିଛନ୍ତି।

କାନ୍ଥରେ ମଥା ପିଟିବା ଯୋଗୁ ବିନୟ ସ୍ମରଣ ଶକ୍ତି ହରାଇଥିବା ନେଇ ସିଂହ କୋର୍ଟଙ୍କୁ ସୂଚୀତ କରିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କା ଲାଗି  ଉପଯୁକ୍ତ  ଚିକିତ୍ସା ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ଏମିତିରେ ବିନୟ ପୂର୍ବରୁ ମାନସିକ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଥିବା କୋର୍ଟଙ୍କୁ ସୂଚୀତ କରିଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ଓକିଲ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ଜେଲରେ ଥିବା ବେଳେ ସେ ମେଣ୍ଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଚିକିତ୍ସିତ ହୋଇଥିବାର କହିଥିଲେ। ତେବେ ମାମଲାରେ ସରକାରୀ ଓକିଲ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଉପସ୍ଥାପନ କରି ବିନୟର ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ସାମାନ୍ୟ ଥିବା ଜଣାଇଥିଲେ।

ଇତି ମଧ୍ୟରେ ବିନୟର କ୍ଷମା ନିବେଦନ ଶନିବାର ପାଟିଆଲା ହାଉସ୍ କୋର୍ଟ ଶୁଣାଣି କରିବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଓକିଲଙ୍କ ଏଭଳି ସୂଚନା ଏବେ ଜେଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇଛି। ତେବେ କୋର୍ଟ ଶନିବାର ସୁଦ୍ଧା ବିସ୍ତୃତ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ ଲାଗି ଜେଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଫେବୃଆରୀ ୧୬ ତାରିଖ ରବିବାର ତିହାର ଜେଲନମ୍ବର ୩ରେ ବନ୍ଦୀ ଥିବା ୪ ଦୋଷୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବିନୟ କାନ୍ଥରେ ମଥା ପିଟିଦେଇଥିଲା। ଏଣୁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ହାଲକା କ୍ଷତ ହୋଇଥିଲା। ଯାହାର ତୁରନ୍ତ ଟ୍ରିଟ୍‌ମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ପୁରା ଘଟଣା ବୁଧବାର ଜଣାପଡିବା ପରେ ଜେଲରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳିଯାଇଛି।

   Related Posts