Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମୁଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୬୬୯ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ସରକାର ଓ କୃଷକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ବିଫଳ: ପୁଣି ଡିସେମ୍ବର ୩ରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା, ଜାରି ରହିବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • ସୋର : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା କାର୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ରାସ୍ତା କଡ ସିମେଣ୍ଟ ଖୁଣ୍ଟରେ ପିଟିହେଲା ବାଇକ୍ଦୁ, ଦୁଇ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ୮୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍, ପରମିଟ୍ ନଥାଇ ପରିବହନ ହେଉଥିଲା ଅଧିକ ଓଜନର ସାମଗ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ଦୁଇ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ସୋର : ଟ୍ରକ୍ ଚାପାରେ ମା’ ମୃତ, ବାପା-ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଦାଦା ବଟି ମାଗିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକ ଗିରଫ, ମାଉଜର ଓ ଅଫୁଟା ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୭୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୯୧୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ବଲିଉଡର ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ଘରେ କାମ କରୁଥିଲେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ, ସେ ଯଦି ଗୁଣ ଚିହ୍ନିଥାନ୍ତେ ହୁଏତ କିଛି ଅଲଗା ହୋଇଥାନ୍ତା କାହାଣୀ

31/08/2019 at 5:22 PM

ସୋସାଲ ମିଡିଆରୁ ରାତାରାତ ବଲିଉଡର ଚମକଦାର ଦୁନିଆରେ ପାଦ ଥାପିଥିବା ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସିଙ୍ଗର ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଏକଦା ବଲିଉଡର ଜଣେ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ଘରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ରାନୁ ତାଙ୍କ ଘର ଝାଡୁପୋଛା ସହ ବାରିବଗିଚା ଓଳାଉଥିଲେ। ଯଦି ସେହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଜଣକ ରାନୁଙ୍କ ଭିତରେ ଥିବା କଳାକାରଟିକୁ ସେଦିନ ଚିହ୍ନିଥାନ୍ତେ ତେବେ ଆଜି ଇତିହାସ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରେ ଲେଖାଯାଉଥାନ୍ତା। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିଏ ଥିଲେ ସେହି ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର।

ବଲିଉଡ କାହାର ଜାଗିର ନୁହଁ। କେତେ କଳାକାର ଆସିଛନ୍ତି ଓ ଯାଇଛନ୍ତି। କିଏ ଷ୍ଟାରଡୋମରେ ରାଜ କରିଛି ତ କିଏ ସବୁକିଛି ହରାଇ ହଜି ଯାଇଛି। ଏମିତି ଜଣେ କଳାକର ହେଉଛନ୍ତି ଫିରୋଜ ଖାନ। ଏକଦା ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଥିବା ଏହି କଳାକାରଙ୍କୁହୁଏତ ଆଜିର ପିଢିର ଦର୍ଶକେ ଚିହ୍ନିବି ନ ପାରନ୍ତି। ହେଲେ ଦିନ ଥିଲା ଶାହରୁଖ, ସଲମାନଙ୍କ ଭଳି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ତାଙ୍କର ବି ଦବଦବା ଥିଲା। ରାନୁ ଫିରୋଜ ଖାନଙ୍କ ଘରେ  ରୋଷେଇ କରିବା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ତାଙ୍କ ପୁଅ ଫରଦିନ ଖାନ, ଭାଇ ସଞ୍ଜୟ ଖାନଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ବି ରଖୁଥିଲେ। ହେଲେ ସେତେବେଳେ କେହି କେବେ ଭାବି ବି ନଥିଲେ ସେ ବି ଦିନେ ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ। ହୁଏତ ସେ ବୟସର ଅନ୍ୟ ଏକ ପାହାଚରେ ପାଦ ଥାପି ସାରିଛନ୍ତି ତଥାପି ବଲିଉଡ  ତାଙ୍କ  ସ୍ୱାଗତରେ ସାମାନ୍ୟ ଉଣା ବି କରିନି।

ରାନୁ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଜୀବନର ଆରମ୍ଭ କରିସାରିଲେଣି। ସେ ଜୀବନକୁ ଭରପୁର ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି। ଏଣୁ ନିଜକୁ ଯେଉଁ ମଞ୍ଚରେ ସେ ଖୋଜି ପାଇଛନ୍ତି ସେଠାରେ ସ୍ଥାପନା କରିବା ଲାଗି ଉଦ୍ୟମରେ ସାମାନ୍ୟତମ ଅବହେଳା ବି କରିବେନି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ରାନୁ । ହୁଏତ ଲକ୍ଷ ସ୍ଥଳରେ ସେ ବିଳମ୍ବରେ ପହଞ୍ଚିଚନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ଉଦ୍ୟମକୁ ବ୍ୟର୍ଥ ଯିବାକୁଦେବେନି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।  

   Related Posts