Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ମହିଳା ଦିବସରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅପମାନ: ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଚୁଟି ଧରି ଘୋଷାଡି ମାରିଲେ ମାଡ, ତଥାପି ଚୁପ୍ ହୋଇ ବସିଛି ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନ

10/03/2021 at 5:56 PM

କୋଣାର୍କ ୧୦।୦୩: ବିଶ୍ଵ ମହିଳା ଦିବସ କାନକୁ ଶୁଣିବାକୁ ଭଲ ଲାଗୁଛି। କିନ୍ତୁ ଏହାର ବାସ୍ତବତା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଓଲଟା। ଯେଉଁ ଦିନଟିକୁ ମହିଳାଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ସମର୍ପିତ କରାଯାଇଛି ସେହି ଦିନରେ ହିଁ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିଚ୍‌ ରାସ୍ତାରେ ଆକ୍ରମଣ। ଦେଖଣାହାରୀ ଏସବୁ ଦେଖି ଚୁପ୍। ସବୁଠୁ ବିଡମ୍ବନାର କଥା ଘଟଣାକୁ ଦୁଇ ଦିନ ବିତି ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ନିରବଦ୍ରଷ୍ଟା ସାଜିଛି।  ଏହି ଘଟଣା ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ବ୍ଳକ ପାଟସୁନ୍ଦରପୁର ଗ୍ରାମରେ ଘଟିଛି। ଜଣେ ମହିଳା ପରିବାର ଉପରେ କିଛି ଲୋକ ସଙ୍ଗବଧ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି। ଏହାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଖବରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଜମି ଜମା ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ପଟସୁନ୍ଦରପୁରର ଅଜୟ ଦଳାଇ, ମନୁଆ ଦଳାଇ ଓ ବୁଧିଆ ଦଳାଇଏ ତିନି ଜଣ ଉକ୍ତ ଗ୍ରାମର ସୁର ଦଳାଇଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଝିଅକୁ ଦାଣ୍ଡରେ ଚୁଟି ଧରି ଘୋଷାଡି ଘୋଷାଡି ବାଡେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଏବେ ଏ ମୋବାଇଲିରୁ ସେ ମୋବାଇଲି ଘୁରି ବୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଏଣେ ନାରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା କଥା କହୁଥିବା ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନ ପାଖରେ ଅଭିଯୋଗ ହେବାର  ଦୁଇ ଦିନ ବିତି ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଇ ନାହିଁ।  ନାରୀ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ହୋଇଥିବା ଯୋଜନା ଯେମିତି ପ୍ରହସନ ପାଲଟିଛି। ବିଶ୍ଵ ମହିଳା ଦିବସରେ ନାରୀ ଉପରେ ଜୁଲମର ଏହି ଭିଡିଓ ଏହା ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ, ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସ ପାଳନ କେବଳ ଲୋକ ଦେଖାଣିଆ ଏବଂ ପ୍ରହସନ। ଏଥିରେ ବାସ୍ତବତା କମ। ନଚେତ୍ ଘଟଣାକୁ ଦୁଇ ଦିନ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଏମିତି ହାତବାନ୍ଧି ବସିନଥାନ୍ତା।

   Related Posts