Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନାକରେ ବୁଷ୍ଟର ଡୋଜ୍ ପରୀକ୍ଷଣକୁ ଡିସିଜିଆଇର ମଞ୍ଜୁରୀ, ଭାରତ ବାୟୋଟେକ୍ କରିବ କ୍ଲିନିକଲ ଟ୍ରାଏଲ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୬୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦୫୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୬୨୨୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ: ବଲୁଚିସ୍ତାନ ଚେକ୍ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ୧୦ ସୈନିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଲ୍ୟାମ୍ପ୍ସ ଏମ୍‌ଡି, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଭି. ଅନନ୍ତ ନାଗେଶ୍ୱରନ ହେବେ ଭାରତର ଆଗାମୀ ମୁଖ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ପରାମର୍ଶଦାତା, ଅତିଶୀଘ୍ର ଘୋଷଣା କରିପାରନ୍ତି ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ଦେଶୀ ମଦ ଦୋକାନରେ ପଶି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କଟୁରୀରେ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଛଡାଇନେଲେ ୭୦ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଚାଲାଣ ବେଳେ ୧୪ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ଷ୍ଟେସନ ଯିବା ବାଟରେ ଧରିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ୬ ଜିଲ୍ଲା ବେଶୀ ଥରିବ
  • ||

ଜେଲ୍‌ ଗଲା ନର୍ସ ନିହାରିକା ହତ୍ୟାକାରୀ ରାଜା

21/09/2019 at 9:17 PM

ଜଗତସିଂହପୁର – ନର୍ସ ନିହାରିକା ହତ୍ୟାକାରୀ ରାଜାର ଜାମିନ ଆବେଦନ ଖାରଜ ହେବାପରେ ଜେଲ୍‌ ଯାଇଛି । ଗିରଫ କରାଯିବା ପରେ ରାଜାକୁ ଜଗତସିଂହପୁର ଏସ୍‌ଡିଜିଏମ୍‌ଙ୍କ ଅଦାଲତରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ତାହାର ଜାମିନ ଆବେଦନ ଖାରଜ ହେବାରୁ ଆଳିପିଙ୍ଗଳଜେଲ୍‌କୁ ପଠାଯାଇଛି ।

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୮ ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟାରୁ ୮ଟା ମଧ୍ୟରେ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିଲା । ନିହାରିକାଙ୍କ ଗଳାଚିପି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ରାଜା ମଧ୍ୟ ସମାନ କଥା କହିଥିବା ଜଗତସିଂହପୁର ଏସ୍‌ପି ଆର୍‌ ପ୍ରକାଶ ପି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ବିବାହ ପାଇଁ ନିହାରିକା ରାଜି ନହେବା ବୋଲି ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୂଚନା ଦେଇଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି ।

ମୃତ ନିହାରିକା ଏକ ଘରୋଇ ନର୍ସିଂହୋମରେ ନର୍ସ ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଦରମା ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଥିଲା ।ଅପରପକ୍ଷରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରାଜା ଓରଫ କିଶୋର ଆଞ୍ଚଲ କୌଣସି କାମ କରୁନଥିଲା । ଫଳରେ ବିବାହ କରିବା ସମ୍ଭବ ନାହିଁ ବୋଲି ନିହାରିକା ଯୁକ୍ତି କରି ଆସୁଥିଲେ । ଅପରପକ୍ଷରେ ବିବାହ ପାଇଁ ନିହାରିକାଙ୍କ ଉପରେ ରାଜା ବାରମ୍ବାର ଚାପ ପକାଉଥିଲା ।

ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବରାବର ଝଗଡା ହେଉଥିଲା । ଶେଷରେ ରାଜାକୁ ସେ ବିବାହ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ନିହାରିକା କହିଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ନିହାରିକାଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବା ପାଇଁ ରାଜା ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ କଟକ ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜରେ ରହୁଥିବା ସୁନୀଲ ସାହୁ ନାମକ ତାର ଜଣେ ସାଙ୍ଗଠାରୁ ସେ ଭଡା ଘରର ଚାବି ମାଗିଆଣିଥିଲା । ସୁନୀଲ ନିଜ ଗାଁ ଜଗତସିଂପୁରର ହାଜିପୁର ଚାଲିଯାଇଥିବାରୁ ଘର ମଧ୍ୟ ଖାଲିଥିଲା ।

ଏହି ମୌକାରେ ୮ ତାରିଖ ଅପରାହ୍ନ ୪ ବେଳେ ଏମ୍‌ଏମ୍‌ ନର୍ସିଂହୋମରୁ ନିହାରିକାଙ୍କୁ ନଇ ରାଜା ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜର ସେହି ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଘଣ୍ଟାଏ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ରହିବାପରେ ନିହାରିକାଙ୍କ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ରାଜା । ଏହାପରେ ଏକ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଅଖାରେ ନିହାରିକାଙ୍କ ଶବକୁ ବାନ୍ଧି ନିଜ ଗାଡିରେ ଲଦି ବିଲୁଆଖାଇ ନଦୀ ପଠାକୁ ଯାଇଥିଲା ଓ ଶବକୁ ନଦୀ ଭିତର ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା । ୧୭ ତାରିଖ ଦିନ ଶବ ଭର୍ତ୍ତି ଅଖାଟି ନଦୀ ପଠାରେ ଲାଗିବାପରେ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ।

   Related Posts