Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ସୁନ୍ଦରଗଡ ସିଡିଏମଓ ପଙ୍କଜ ପଟେଲଙ୍କ ସସପେଣ୍ଡ ଘଟଣାକୁ ତୀବ୍ର ନିନ୍ଦାକଲା ଓମସା-ସିଡିଏମଓଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଚାକିରିରେ ଯୋଗ ଦେବାଲାଗି ସରକାର ନିର୍ଦେଶ ​‌ଦେବାକୁ ଦାବି

20/10/2019 at 10:40 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର – ସୁନ୍ଦରଗଡ ସିଡିଏମଓ ପଙ୍କଜ ପଟେଲଙ୍କ ସସପେଣ୍ଡ ଘଟଣାକୁ ତୀବ୍ର ନିନ୍ଦାକଲା ଓମସା ।ସିଡିଏମଓ ଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଚାକିରିରେ ଯୋଗଦେବାଲାଗି ସରକାର ନିର୍ଦେଶ ​‌ଦେବାକୁ ଦାବି କରିଛି ଓମସା । ଆଜି ଓମସାର ସଦଶ୍ୟ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଇଏମଏ ଭବନଠାରେ ଏକ ବୈଠକ ବସିଥିବା ବେଳେ ଏନେଇ ହୋଇଛି ନିଷ୍ପତି । ୫ଟି କୁ ଓମସା ପକ୍ଷରୁ ସ୍ବାଗତ କରାଯାଇଛି କିନ୍ତୁ  ଏହାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପୁର୍ବରୁ ପ୍ରଥମେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଥିବା କୁହାଯାଇଛି ଓମସା ପକ୍ଷରୁ ।

ସେହିଭଳି ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଗୁଡିକରେ ଭିତିଭୁମି ସୁଦୃଢ କରିବା, ବବଶ୍ୟକ ଅନୁଯାୟୀ କର୍ମଚାରି ଓ ଡାକ୍ତର ନିଯୁକ୍ତି ଓତଥା ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡାକଡି କରିବାକୁ ଦାବି କରାଯାଇଛି । ଏନେଇ ଓମସାର ଏକ ମିଟିଙ୍ଗ ପରେ ସୁଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।ତେବେ ସୁନ୍ଦରଗଡ ସିଡିଏମଓ ଘଟଣାରେ ସରକାରଙ୍କୁ ଚିଠି ଦିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ  ଏନେଇ ପୁଣି ଏକ ବୈଠକ ବସିବ ଓମସାର ସଦଶ୍ୟ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ।ଏଥିସହ ପରବର୍ତି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କର କରାଯିବା ସହ ଆବା୍ଶ୍ୟକ ପଡିଲେ ଆନ୍ଦୋଳନ କରାଯିବା  ନେଇ ସ୍ଥିର କରାଯିବ ବୋଲି ସୁଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଏହାର ସାଧାରଣ ସଂପାଦକ  । 

   Related Posts