Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ ରନ୍‌ରେ ଜିତିଲା ପଞ୍ଜାବ
  • ||
  • ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ୨୨୨ ରନର ବିଶାଳ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ : କେ.ଏଲ. ରାହୁଲ, ଦୀପକ ହୁଡାଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ
  • ||
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||

ସୁନ୍ଦରଗଡ ସିଡିଏମଓ ପଙ୍କଜ ପଟେଲଙ୍କ ସସପେଣ୍ଡ ଘଟଣାକୁ ତୀବ୍ର ନିନ୍ଦାକଲା ଓମସା-ସିଡିଏମଓଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଚାକିରିରେ ଯୋଗ ଦେବାଲାଗି ସରକାର ନିର୍ଦେଶ ​‌ଦେବାକୁ ଦାବି

20/10/2019 at 10:40 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର – ସୁନ୍ଦରଗଡ ସିଡିଏମଓ ପଙ୍କଜ ପଟେଲଙ୍କ ସସପେଣ୍ଡ ଘଟଣାକୁ ତୀବ୍ର ନିନ୍ଦାକଲା ଓମସା ।ସିଡିଏମଓ ଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଚାକିରିରେ ଯୋଗଦେବାଲାଗି ସରକାର ନିର୍ଦେଶ ​‌ଦେବାକୁ ଦାବି କରିଛି ଓମସା । ଆଜି ଓମସାର ସଦଶ୍ୟ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଇଏମଏ ଭବନଠାରେ ଏକ ବୈଠକ ବସିଥିବା ବେଳେ ଏନେଇ ହୋଇଛି ନିଷ୍ପତି । ୫ଟି କୁ ଓମସା ପକ୍ଷରୁ ସ୍ବାଗତ କରାଯାଇଛି କିନ୍ତୁ  ଏହାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପୁର୍ବରୁ ପ୍ରଥମେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଥିବା କୁହାଯାଇଛି ଓମସା ପକ୍ଷରୁ ।

ସେହିଭଳି ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଗୁଡିକରେ ଭିତିଭୁମି ସୁଦୃଢ କରିବା, ବବଶ୍ୟକ ଅନୁଯାୟୀ କର୍ମଚାରି ଓ ଡାକ୍ତର ନିଯୁକ୍ତି ଓତଥା ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡାକଡି କରିବାକୁ ଦାବି କରାଯାଇଛି । ଏନେଇ ଓମସାର ଏକ ମିଟିଙ୍ଗ ପରେ ସୁଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।ତେବେ ସୁନ୍ଦରଗଡ ସିଡିଏମଓ ଘଟଣାରେ ସରକାରଙ୍କୁ ଚିଠି ଦିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ  ଏନେଇ ପୁଣି ଏକ ବୈଠକ ବସିବ ଓମସାର ସଦଶ୍ୟ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ।ଏଥିସହ ପରବର୍ତି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କର କରାଯିବା ସହ ଆବା୍ଶ୍ୟକ ପଡିଲେ ଆନ୍ଦୋଳନ କରାଯିବା  ନେଇ ସ୍ଥିର କରାଯିବ ବୋଲି ସୁଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଏହାର ସାଧାରଣ ସଂପାଦକ  । 

   Related Posts