Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ୨୨୨ ରନର ବିଶାଳ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ : କେ.ଏଲ. ରାହୁଲ, ଦୀପକ ହୁଡାଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ
  • ||
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡାକ୍ତରଖାନା ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିଲେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଆଡମିଶନ ମନା
  • ||

ଅଲିମ୍ପିକରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ବିଜେତା ଏହି ମେୟର ରଖିଥିଲେ ଏକାଧିକ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ : ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭିଡିଓ ଲିକ୍

17/10/2019 at 12:22 PM

ସିଓଲ ୧୭/୧୦: ୧୯୮୮ମସିହାର ସିଓଲ ଅଲିମ୍ପିକରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଜିତିଥିବା ହଙ୍ଗେରୀର ପୂର୍ବତନ ଜିମ୍ନାଷ୍ଟ ଜୋଲ୍ଟ ବୋକୋଇ ସେକ୍ସ ସ୍କାଣ୍ଡାଲରେ ଫସିଯାଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଲିକ୍ ହୋଇଯାଇଛି। ୫୪ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଜୋଲ୍ଟ ହେଉଛନ୍ତି ଗ୍ୟୋର ସହରର ମେୟର ମଧ୍ୟ। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପର୍ଣ୍ଣ ଓ୍ବେବସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ କରାଯାଇଛି।

ସ୍ବର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଜିତିଥିବା ଜୋଲ୍ଟ ଜଣେ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅଙ୍କ ବାପା ମଧ୍ୟ। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭିକ୍ଟର ଅର୍ବାନଙ୍କ ସମର୍ଥକ ବୋଲି ଜଣା ଯାଉଥିବା ଆଥଲେଟରୁ ନେତା ହୋଇଥିବା ଜୋଲ୍ଟ ନିଜ ପରିବାର ସହ ଫେସବୁକରେ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି-‘ଆମେ ଏକାଠି ଅଛୁ,ଭଲ ସମୟ ହେଉ କିମ୍ବା ଖରାପ’।

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜୋଲ୍ଟ ବୋକୋଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଡ୍ରଗସ ନେଉଥିବା ଏବଂ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ଲିକ୍ ହେବା ପରେ ଜୋଲ୍ଟ ଏଥିରେ ଜଡ଼ିତ ନାହାନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ସାର୍ବଜନିକ ଭାବେ କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେ ମେୟର ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବାକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓ ପ୍ରଥମେ ବ୍ଲଗରେ ଲିକ୍ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ଜୋଲ୍ଟଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ରୋଏସିଆର ଡବରୋମ୍ବିକରେ ଏଡ୍ରିଆଟିକ୍ ସମୁଦ୍ର ତଟର। ସେକ୍ସ ସ୍କାଣ୍ଡାଲରେ ଫସି ଥିବା ସତ୍ବେ ସେ ନିର୍ବାଚନରେ ବାଜି ମାରିଛନ୍ତି।

   Related Posts