Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଚିନ୍ମୟୀ 420 : ମୋ ହିରୋଇନ୍… ତୋ ପାଇଁ ଦିଲ୍ ନାଗିନ୍ ନାଗିନ୍….

28/12/2019 at 8:14 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୮୧୨ : ଜଣେ ହିରୋଇନ୍‌ଙ୍କ ଚକ୍କରରେ ପଡ଼ି ଚକ୍‌ମା ଖାଇଛନ୍ତି ଏକାଧିକ ଯୁବକ । କିଏ ବାହା ହେବାକୁ ବାଉଳା ହୋଇ ୧୨ଲକ୍ଷ ଲୁଟାଇଛନ୍ତି ତ ଆଉ କିଏ ମିଠା ମିଠା କଥାରେ ଫସିଯାଇ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଉଡ଼ାଇନ୍ତି । ଆଉ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଜ ମାୟା ଜାଲରେ ଫସାଇ ଲୁଟିବା ପରେ ଏବେ କୁଆଡ଼େ ଗାଏବ୍‌ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ସୋ-କଲ୍‌ଡ୍‌ ହିରୋଇନ୍‌ ଚିନ୍ମୟୀ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ । ଚିନ୍ମୟୀ ସେ ଚାର୍‌ ସୋ ବିଶ୍‌ ହିରୋଇନ୍‌ ।

ଚିନ୍ମୟୀ ଚାର୍‌ ଶୋ ବିଶ୍‌ । ଏହି ସୋ-କଲଡ୍‌ ହିରୋଇନ୍‌ଙ୍କ ନାଁରେ ଏବେ ଗଣ୍ଡା ଗଣ୍ଡା ଅଭିଯୋଗ । ଯିଏ ଏହି ହିରୋଇନ୍‌କୁ ଦେଖି  ଏମିତି ଦିଲ୍‌ ନାଗିନ୍‌ ନାଗିନ୍‌ କରିଛନ୍ତି ସିଏ ସିଏ ଲୁଟ୍‌ର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ଆଉ ଖୁବ୍‌ ଚାଲାକି କରି କାହାକୁ ବାହା ହେବାକୁ କହି ତ ଆଉ କାହାକୁ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଚାନ୍‌ସ୍‌ ଦେବାକୁ କହି ଏହି ହିରୋଇନ୍‌ ଜଣକ ଲୁଟିଛନ୍ତି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା । ଭଲ କରି ଦେଖି ନିଅନ୍ତୁ ଏହି କରିତ୍‌କର୍ମା ହିରୋଇନଙ୍କ ଚେହେରା । ଇଏ କୁଆଡ଼େ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ ଭିତରେ ଡାଜ୍‌ଲିଂ ଚିନ୍ମୟୀ ନାଁରେ ବେଶ୍‌ ପରିଚିତ ।

ରାଜଧାନୀର ଫରେଷ୍ଟ ପାର୍କ ଅଂଚଳରେ ରହୁଥିବା ଏହି ଚିନ୍ମୟୀ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ବାପୁଜୀ ନଗରରେ ନିଜ ନାଁରେ ଏକ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ୍‌ ଖୋଲିଥିଲେ । ଆଉ ଫିଲ୍ମରେ   ଚାନ୍‌ସ୍‌ ଦେବାକୁ କହି ଏକାଧିକ ଯୁବକଙ୍କୁ ଠକିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏମିତିକି ମ୍ୟାଟ୍ରିମୋନିଆଲ୍‌ସାଇଟ୍‌ରେ ନିଜର ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇ ଏକାଧିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଚୁନ ଲଗାଇଛନ୍ତି । କଟକର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଠାରୁ ୧୨ଲକ୍ଷ ଏବଂ ରାଉରକେଲାର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅଢ଼େଇଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକି ନେଇଛନ୍ତି ହିରୋଇନ୍‌ ଚିନ୍ମୟୀ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ।

ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକ ଦେବରାଜ ମଧ୍ୟ ଏହି ହିରୋଇନ୍‌ଙ୍କ ଚାର ଶୋ ବିଶ୍‌ କାରବାରରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଗ୍ଲାମର ଓ୍ବାର୍ଲଡ୍‌ର ସୁନେଲୀ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖାଇ ଏମାନେ ଅନେକଙ୍କୁ ଠକିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହେଉଥିବା ବେଳେ ହିରୋଇନ୍‌ ଚିନ୍ମୟୀଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଖୋଦ୍‌ ଦେବରାଜଙ୍କ ପତ୍ନୀ । ମାମଲା ଏବେ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଚିନ୍ମୟୀ ଚାର ଶୋ ବିଶ୍‌କୁ ନେଇ କୋଳତାଡ଼ ଆରମ୍ଭ କରିଛି କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ । ଗ୍ଲାମରର ଚିକ୍‌ମିକ୍‌ ଚେହେରା ଦେଖାଇ ଚାର ଶୋ ବିଶ୍‌ର ଖେଳ ଏହି ସୋ-କଲଡ୍‌ ହିରୋଇନ୍‌ଙ୍କ ପାଇଁ ଏବେ କାଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଚିନ୍ମୟୀଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts