Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପର ଧମାକାଦାର ଆରମ୍ଭ : PNGକୁ ୧୦ ଓ୍ବିକେଟରେ ହରାଇଲା ଓମାନ, କମାଲକଲେ ଭାରତୀୟ ବଂଶୋଦ୍ଭବ ଜତୀନ୍ଦର ସିଂହ
  • ||
  • ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ, ଜବତ ହେଲା ୨୦ ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଉତପାତ୍‌ ଜାରି, ୨ ଅଣ-କାଶ୍ମୀରୀଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା
  • ||
  • ବିସିସିଆଇ ନୂତନ କୋଚ୍ ଏବଂ ସପୋର୍ଟିଂ ଷ୍ଟାଫ ପାଇଁ ମଗାଇଲା ଆବେଦନ, ଏମିତି ରହିଛି ସର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ହେବ ବଜ୍ରପାତ, ୧୭ ଜିଲ୍ଲାକୁ ସତର୍କ ସୂଚନା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବୋହୂକୁ ପଥରରେ ଛେଚି ଦେଲା ଶାଶୂ, ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ…
  • ||
  • ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ପରେ ଭୂସ୍ଖଳନ: ୧୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ନିଖୋଜ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଲୋଡିଲେ ସେନା ସହାୟତା
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଓଜେଇଇ କାଉନସେଲିଂ, ପଞ୍ଜୀକରଣ ଓ ଚଏସ ଲକିଂ କରିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||

ଇଏ କିଭଳି ପୁଅ ? ଗୋଟିଏ ପୁଅ ନେତା, ଆଉ ଜଣେ ଅଧିକାରୀ, ହେଲେ ରାସ୍ତାରେ ପଡିଛି ବୃଦ୍ଧା ମା’

19/08/2020 at 7:59 PM

ଚଣ୍ଡୀଗଡ଼ ୧୯/୦୮ : ପଞ୍ଜାବ ଶ୍ରୀ ମୁକ୍ତସର ସାହିବରେ ୮୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଜଣେ ମହିଳା ଖୋଲା ପଡିଆରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛନ୍ତି | ବୟସ୍କ ମହିଳାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୋଚନୀୟ ଥିଲା | ପ୍ରାପ୍ତ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଜ୍ଜର ରୋଡ଼ରେ ମାଟିରେ ତିଆରି ଦୁଇ ଫୁଟର କାନ୍ଥ ଉପରୁ ପ୍ଲାଏ ଟୁକୁଡା ଭିତରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା | ମହିଳାଙ୍କ ଶରୀରରେ ଲୁଗା ମଧ୍ୟ ନଥିଲା | ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ପୋକ ବୁଲୁଥିଲେ | ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏହିଭଳି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ସମାଜସେବୀ ସଂଗଠନକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ | ସମାଜସେବୀ ସଂଗଠନ ପୋଲିସ ସାହାଯ୍ୟରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ସରକାରୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା | ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

ମହିଳାଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ନେତା | ମହିଳାଙ୍କ ନାତୁଣୀ ପିସିଏସ ଅଧିକାରୀ | କିନ୍ତୁ ପୁଅମାନେ ମା’କୁ ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ଏକା ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ |

ହସ୍ପିଟାଲରେ ଡାକ୍ତର ମହିଳାଙ୍କ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ | ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ପୋକ ହୋଇଯାଇଥିବା ଡାକ୍ତର କହିଥିଲେ | ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଥିଲା | ମହିଳା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗମ୍ଭୀର ଥିଲା | ପୁଅମାନଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ମା’ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ମିଳିଲା, ସେମାନେ ଆସି ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ | ସେଠାରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା |

ଏହି ମାମଲାରେ ଏଏସଆଇ ଦୀଲବାଗ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ ବୟସ୍କା ମହିଳା କୋଟଲି ରୋଡ଼ରେ ରହୁଥିଲେ | ମା’ର ଦେଖାଶୁଣା ପାଇଁ ପୁଅମାନେ କାହାକୁ କହିଥିଲେ | ସେ ପ୍ରତି ମାସରେ ପୁଅମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଦରମା ନେଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ଦେଖାଶୁଣା କରୁନଥିଲା | ପରିବାର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ନିଜ ଦାୟିତ୍ୱ ବହନ କରିନଥିଲେ | ଫଳରେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୟନୀୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଜିଲ୍ଲା ଡେପୁଟି କମିଶନର ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଆଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି |

   Related Posts