Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିବାଦ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କଲା ବିଜେପି
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାରରେ ଧବଳେଶ୍ଵର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||

ଝିଅ ଘରକୁ ଆସି ହଟହଟ୍ଟା ହେଲେ ରେଖା, ଭଦ୍ରକ ଷ୍ଟେସନରେ ୭ଦିନ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିରରେ ରହିବା ପରେ ଏବେ ଘରକୁ ଫେରିବାକୁ ମନେପଡୁନି ଠିକଣା

6/05/2021 at 5:57 PM

ଭଦ୍ରକ ୬।୫: କାରୋନା ମହାମାରୀ ବେଳେ ଟ୍ରେନ୍ ରେ ଆସି ହଜିଗଲେ ବୃଦ୍ଧା । କାରୋନା ଟେଷ୍ଟ ଭୟରେ ଦଉଡି ପଳାଇଲେ ସାଙ୍ଗରେ ଆସିଥିବା ଗାଁ ଲୋକେ । ବୃଦ୍ଧା ଜଣଙ୍କ ଅସ୍ଥାୟୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିରରେ ରହିବା ପରେ ଭୁଲିଯାଇଛନ୍ତି ଘର ଓ ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳୀର ଠିକଣା । ଏବେ ସ୍ଥାନୀୟ ମହିଳାଙ୍କ ଘରେ ଆଶ୍ରୟ ନେଇଥିବା ବେଳେ ନିଜ ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ବୃଦ୍ଧା ଜଣଙ୍କ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ରାଜ୍ୟର ନବଦୀପ, ବର୍ଦ୍ଧମାନ ଅଞ୍ଚଳର ପାଟୁଳିଆ ଗ୍ରାମର ବାସିନ୍ଦା ରେଖା ରାୟ । ସେ ନିଜ ଝିଅ-ଜ୍ଵାଇଁଙ୍କ ନିକଟକୁ ଓଡିଶା ଆସୁଥିଲେ । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଆସୁଥିବାରୁ ଭଦ୍ରକ ଷ୍ଟେସନରେ ନିଜ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କରୋନା ଟେଷ୍ଟିଙ୍ଗ ଭୟରେ ରେଖାଙ୍କୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ଲୋକେ ଦଉଡି ପଳାଇଥିବା କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ରେଖାଙ୍କୁ ସରକାରୀ ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ କାରୋନା ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓଲଙ୍ଗ ସ୍ଥିତ ଅସ୍ଥାୟୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିରରେ ଅପ୍ରେଲ ୨୮ ତାରିଖରୁ ରଖିବା ପରେ  ମେ’ ମାସ ୪ ତାରିଖରେ ଅବ୍ୟାହତି ଦିଆଯାଇଥିଲା । ତେବେ ରେଖା ସେଠାରୁ ଫେରିବା ପରେ ନିଜ ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳୀର ଠିକଣା ଭୁଲି ଯାଇଛନ୍ତି । ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଠିକଣା ମଧ୍ୟ କହୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏମିତି ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ବାଉଦପୁର ଗାଁ ନିର୍ମଳା ଦାସ ତାଙ୍କ ଘରେ ଆଶ୍ରୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ରେଖା ନିଜ ଝିଅ ଓ ଜ୍ଵାଇଁଙ୍କ ନାମ ସିଲା ଓ ଅସିମ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି । ପାରାଦୀପର କେନାଲ ରୋଡ ନିକଟରେ ଝିଅ ଓ ଜ୍ଵାଇଁ ରହୁଥିବା କଥା କହୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଠିକଣା ବିଷୟରେ ଯୋଗାଯୋଗ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ସଠିକ୍ ତଥ୍ୟ ମିଳି ପାରିନାହିଁ । ତେବେ ବୃଦ୍ଧା ଜଣଙ୍କ ନିଜ ଝିଅ ଓ ଜ୍ଵାଇଁଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts