Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • T20 World Cup: ଇତିହାସ ରଚିଲେ କର୍ଟିସ କାମ୍ପର, ୪ ବଲ୍‌ରେ ନେଲେ ୪ ଓ୍ଵିକେଟ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମିଲରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ବିଲଡିଂରୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ ଶ୍ରମିକ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୪୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲଖିମପୁର ହିଂସା ମାମଲାରେ ସଂଯୁକ୍ତ କିଷାନ ମୋର୍ଚ୍ଚାର ରେଳରୋକ, ୬ ଘଣ୍ଟିଆ ଆନ୍ଦୋଳନ ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା
  • ||
  • ଫୁଲୁଛି ଜଳକା ନଦୀ, ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଉପରେ ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ଚାଲାଣ ବେଳେ ୩୯ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ବିଜୟନଗରମ୍
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଟ୍ରପ୍ ଲାଇନ, ୪ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଏଯାଏଁ ମିଳୁନି ବାପା-ପୁଅଙ୍କ ପତ୍ତା, ରବିବାର ନାଗାବଳୀରେ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ ଉଭୟ
  • ||

ସପ୍ତାହେ ହେବ ମିଳୁନି ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକଙ୍କ ପତ୍ତା, ପୋଲିସ୍‌ରେ ନିଖୋଜ ମାମଲା, ଚିନ୍ତାରେ ପରିବାର

2/10/2021 at 5:41 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୦୨/୧୦: ଖାଇପିଇ ଶୋଇଥିଲେ । ଅପରାହ୍ନରେ ଉଠି ବାହାରକୁ ଗଲେ । କିନ୍ତୁ ୭ ଦିନ ହେବ ମିଳୁନି ଖୋଜଖବର । ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏୟାରଫିଲ୍ଡ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭୀମେଶ୍ୱର ମାର୍ଗ ଅଞ୍ଚଳର ଅଧିର ଚରଣ ପରିଡ଼ା ନିଖୋଜ ନେଇ ପରିବାର ବର୍ଗ ଚିନ୍ତାରେ । ୬୨ ବର୍ଷୀୟ ଅଧିର ଚରଣ ପରିବାର ସହ ଭୀମେଶ୍ୱର ମାର୍ଗର ପ୍ଲଟ ନଂ, ୪୮ୟ୧୨୭୮ରେ ରୁହନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଅଧିର ଚରଣ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ତାହା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ । ସେ ପତ୍ନୀ, ପୁଅ ଓ ଝିଅ ସହ ରହୁଥିଲେ । ଗତ ୨୭ ତାରିଖ ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୪ଟା ସମୟରେ ଘରୁ ବାହିରିଥିଲେ । ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଘରୁ ବାହାରିଥାନ୍ତି ଏବଂ କାମ ସାରି ପୁଣି ଘରକୁ ଫେରି ଆସନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେ ୨୬ ତାରିଖଠାରୁ ଆଉ ଘରକୁ ଫେରି ନାହାନ୍ତି । ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଏୟାରଫିଲ୍ଡ ଥାନାରେ ଏନେଇ ଏକ ନିଖୋଜ ଅଭିଯୋଗ ସହ ତାଙ୍କୁ ଠାବ କରାଯିବା ଲାଗି ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛି ।

ତେବେ ୭ ଦିନ ପରେ ବି ଅଧିର ଚରଣଙ୍କ ପତ୍ତା ମିଳିନି । ସ୍ଥାନୀୟ କିଛି ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍‌ରୁ ଅଧିର ଘରୁ ବାହାରି ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିଚାଲି ଯାଉଥିବାର ଫୁଟେଜ୍‌ ମିଳିଛି । ୫ ଫୁଟ ୫ ଇଞ୍ଚ ଉଚ୍ଚତାର ଅଧିର ଧଳା ସାର୍ଟ ଏବଂ କଳା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବା ବେଳେ ହାତରେ ଏକ ଛତା ଓ ବ୍ୟାଗ୍‌ ଧରିଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି । ସେ ଚାଲିଚାଲି ଯାଇ ପୁରୀ ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିବା ଏକ ବସ୍‌ରେ ଚଢ଼ିଥିବା କିଛି ପ୍ରତ୍ୟେକ୍ଷଦର୍ଶୀଙ୍କ ଠାରୁ ପରିବାର ସୂଚନା ପାଇଥିବା କହିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ତା ପରଠୁ ଅଧିରଙ୍କ ଖୋଜ ଖବର ନାହିଁ । ସେ ଘରୁ ଯିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌ ନେଇ ନଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ ହୋଇପାରୁନାହିଁ । ତେବେ ସେ ଏଟିଏମ୍‌ କାର୍ଡ ନେଇଥିଲେ ହେଁ ତାହାର ବ୍ୟବହାର କରିନାହାନ୍ତି ।

ବାପାଙ୍କ ଚିନ୍ତାରେ ପୁରା ପରିବାର ପୋଲସ୍‌ର ସହାୟତା ଲୋଡ଼ିବା ସହିତ କେହି ସହୃଦୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଧିର ଚରଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଲେ ଫୋନ୍‌ ନମ୍ୱର ୮୨୪୯୨୩୯୬୪୩ (8249239643-sudhansu sekhar parida) କିମ୍ୱା ୭୦୦୮୯୪୫୨୮୮ ୯ (7008945288-madhusmita parida) ରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଅଧିର ଚରଣଙ୍କ ପୁଅ ସୁଧାଶୁ ଶେଖର ପରିଡା଼ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ।      

   Related Posts