Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରଞ୍ଜିଆ : କରଞ୍ଜିଆ ବନଖଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଳୁଛି ଜଙ୍ଗଲ, ଫେଲ୍ ମାରିଛି ବନ ବିଭାଗର ନିଆଁ ଲିଭା ଅଭିଯାନ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି କରୋନାର ବ୍ରାଜିଲ ଭାରିଏଣ୍ଟ, ରହିଛି ପୁନଃ ସଂକ୍ରମଣ କ୍ଷମତା
  • ||

ଭୁବନେଶ୍ବର-ପୁରୀ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ କଡରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା

24/10/2018 at 9:35 AM

ପୁରୀ ୨୪|୧୦: ଭୁବନେଶ୍ବର-ପୁରୀ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ କଡରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ଚନ୍ଦନପୁର ସିଡି ଛକରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଅତି ଅମାନୁଷିକ ଭାବେ ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରି ହାଣିଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ମୃତକ ହେଲେ ଶରତ ସାହୁ । ସିଡି ଛକରେ ତାଙ୍କର ଏକ ୱେଲ୍ଡିଂ ଦୋକାନ ଅଛି । ଗତକାଲି ରାତି ୧୦ଟାରେ ସେ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିଲା । ରାସ୍ତା ଉପରେ ତାଙ୍କୁ ଭୁଜାଲିରେ ହାଣି ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଶରତଙ୍କ କାନ୍ଧ, ମୁଣ୍ଡ ଓ ବେକରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ସେ ଛଟପଟ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଆଖପାଖ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ସଦର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । ହେଲେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଶରତଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ନେଇ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । କୁମ୍ଭାରପଡା ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲା ।  ଶରତଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ଗତ ସୋମବାର କିଛି ଯୁବକ ଶରତଙ୍କ ପାଖରେ ଗାଡି ୱେଲ୍ଡିଂ କରିଥିଲେ । ହେଲେ ମଜୁରୀକୁ ନେଇ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲେ । ଏପରିକି ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିବା ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts