Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବୁଲିଲେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ହସ୍ପିଟାଲ, ଶେଷରେ ସ୍କୁଟିରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ ବୃଦ୍ଧ

15/04/2020 at 12:33 PM

ଇନ୍ଦୋର ୧୫|୦୪:  ଦେଶରେ ଏବେ କରୋନା ଭାଇରସ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଇନ୍ଦୋରରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଜଣେ କରୋନା ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବୁଲିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ହୋଇପାରି ନଥିଲା । ଫଳରେ ସେ ସ୍କୁଟିରେ ହିଁ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି । ଫଳରେ ଜଣେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଅନେକ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କେଉଁଠାରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ହୋଇପାରି ନଥିଲା । ଶେଷରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଜଣଙ୍କ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏକ ଆକ୍ଟିଭା ସ୍କୁଟିରେ ହିଁ ପ୍ରାଣ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ ।

କରୋନା ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ପାଣ୍ଡୁ ରାଓ ଇନ୍ଦୋରର ଅହଲ୍ୟା ପଲଟନରେ ରୁହନ୍ତି । ଗତ କିଛିଦିନ ଧରି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଖରାପ ଥିଲା । ଏମଆଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ତାଙ୍କର ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇ ଘରକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା । ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ହଠାତ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ସେ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ । ତେଣୁ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ କ୍ଲଥ୍ ମାର୍କେଟ୍ ମେଡିକାଲ ନେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ହୋଇନଥିଲା । ଏହାପରେ ଏମଓ୍ୱାଇ ମେଡିକାଲ ନେବା ରାସ୍ତାରେ ସେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲେ ।

ମୃତକଙ୍କ ପୁଅ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏକ ଘର କାମ କରୁଥିବାରୁ ପିତାଙ୍କ ନାକରେ ସିମେଣ୍ଟ ପଶିଯାଇଥିଲା ।ଫଳରେ ନିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଶ୍ୱାସ ନେବାରେ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ ହେଉଥିଲା । ତେଣୁ ସେ ମଙ୍ଗଳବାର ପିତାଙ୍କୁ ସ୍କୁଟିରେ ହସ୍ପିଟାଲ ଯାଇଥିଲେ । ଠିକ ସମୟରେ ଚିକିତ୍ସା ନମିଳିବାରୁ ସେ ପ୍ରାଣତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts