Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||
  • ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ ଉଡାଇଲେ ନକ୍ସଲ, ପୋଷ୍ଟରରେ ଦେଲେ ଧମକ
  • ||
  • କୁହୁଡିର ଚାଦରରେ ଜଗତସିଂହପୁର, ଗମନାଗମନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

‘ସିକ୍ରେଟ୍ କାମ, ଘଣ୍ଟାକୁ ୨୦୦୦’ : ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ମେସେଜ ପଠାଇ ବୃଦ୍ଧ ଗିରଫ

20/02/2020 at 1:24 PM

ଭଦ୍ରକ ୨୦।୨: ‘ଘଣ୍ଟାଏ କାମ କଲେ ମିଳିବ ୨୦୦୦ । ଦିନକୁ ୧୦ଘଣ୍ଟା କାମ କରିବୁ । ହିସାବ କର ଦିନକୁ କେତେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବୁ ।’ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏଭଳି ଅଶ୍ଳୀଳ ମେସେଜ ପଠାଇବା ଅଭିଯୋଗରେ ବୃଦ୍ଧ ଗିରଫ । ଗିରଫ ବୃଦ୍ଧ ହେଉଛନ୍ତି ଭଦ୍ରକ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ଏରେଇଁ ଅଞ୍ଚଳର ଏସ.କେ. ସରିଫ ।

ଏସ.କେ. ସରିଫଙ୍କ ନିଜ ଘର ଜଟଣୀ ଅଞ୍ଚଳରେ । ସେ ଏଫସିଆଇରେ ଡ୍ରାଇଭର ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିଲେ । ସେ ୨୦୦୨ ମସିହାରୁ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଚରମ୍ପାର ଏରେଇଁଠାରେ ପରିବାର ସହ ରହୁଥିଲେ । ତେବେ ସେ ଗାଁର ଏକାଧିକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମୋବାଇଲରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ମେସେଜ ପଠାଉଥିଲେ ।

ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସେ ମେସେଜରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ‘ମୁଁ ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ଟୁରରେ ଯାଉଛନ୍ତି । ମୋ ସହ ଯିବୁ କି । ପଇସା ପାଇଁ ଲୋକ କଣ ନକରୁଛନ୍ତି । ତୁ କହ ତୁ ପଇସା ପାଇଁ କଣ କରିପାରିବୁ । ଯଦି ତୁ ରାଜି ହେବୁ ସିକ୍ରେଟ୍ କାମ ଦେବି । ଘଣ୍ଟାକୁ ୨୦୦୦ ରୋଜଗାର କରିବୁ । ଦିନରେ ୧୦ଘଣ୍ଟା କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ । ହିସାବ କରେ କେତେ ଟଙ୍କା ଇନକମ୍ କରିବୁ । କିଛି ପର୍ସନାଲ ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହା ପାଇଁ ତୁ ମାଲାମାଲ ହୋଇପାରିବୁ । କାମ ତୋତେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଗଲେ କହିବି । ଫୋନ୍ ରେ କହିବିନାହିଁ ।’

ଏଭଳି ଅଶ୍ଳୀଳ ମେସେଜ ପଠାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ତେବେ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ପୋଲିସ ସରିଫଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts