Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ସିନେମା ଉପରେ କରୋନା ଭାଇରସର ପ୍ରଭାବ , ପୁଣି ପପୁଲାର ଲିଷ୍ଟକୁ ଫେରିଲା ୨୦୧୧ ହଲିଉଡ୍ ଓ ମାଲାୟଲମ୍ ଫିଲ୍ମ

31/01/2020 at 12:36 PM

ବେଜିଙ୍ଗ ୩୧।୦୧: ଚୀନରେ ମହାମାରି ରୂପ କରୋନା ଭାଇରାସ । କେବଳ ଚୀନ ନୁହେଁ ଆହୁରୀ ୧୬ଟି ଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ଅତି ଭୟଙ୍କର ନେଉଛି କରୋନା ଭାଇରସ । ତେବେ ଏହାର ଅଦ୍‌ଭୁତ ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଦେଇଛି । ରୋଗକୁ ନେଇ ଲୋକେ ଆତଙ୍କିତ  ।  ସେପଟେ ଭାଇରସ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ଜାଣିବାରେ ଆଗ୍ରହ ଢେର୍ । ଏହାର ପ୍ରଭାବରେ କିଛି ପୁରୁଣା ହଲିଉଡ୍ ମୁଭି ଏବେ ଲୋକପ୍ରିୟ । ସିନେମାଗୁଡିକ କରୋନା ଭାଇରସ ଉପରେ ନୁହେଁ ପୂର୍ବରୁ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟ କରିଥିବା ରୋଗର ଭୂତାଣୁ ଉପରେ ପର୍ଯ୍ୟବେଶିତ । ୨୦୧୧ର ସେସବୁ ହଲିଉଡ ସିନେମା ପୁଣି ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବା ପଛରେ କରୋନାର ପ୍ରଭାବ ଆକଳନ କରିଛନ୍ତି ସିନେ ବିଶେଷଜ୍ଞ

file image

୨୦୧୧ରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା “କଣ୍ଟେଜନ” ଫିଲ୍ମ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ହଲିଉଡର ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତାମାନେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଫିଲ୍ମଟି ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା । ୯ବର୍ଷ ପରେ ସାରାବିଶ୍ବରେ କରୋନା ଭାଇରସ ବ୍ୟାପିଥିବା ବେଳେ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛି ।

ଚୀନ୍‌ରୁ ଆମେରିକା ବ୍ୟାପିଥିବା ଏକ ଭୂତାଣୁ କିପରି କିଛି ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଜୀବନ ନେଇଯାଉଛି ତାହା ସିନେମା  । ପୁରା ବିଶ୍ବରେ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ଦେଢ କୋଟି ଉପରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ବେଳେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଢେର୍ ରହିଥିଲା ବୋଲି ଫିଲ୍ମରେ ଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଭାଇରସର ଭ୍ୟାକସିନ୍‌କୁ ଖୋଜିବାରେ ୧୩୩ଦିନ ବିତିଯାଇଥିଲା । ମହାମାରୀ ଭାଇରସ ଶେଷ ହେବା ପାଇଁ ୫୦୦ଦିନ ସମୟ ଲାଗିଯାଉଛି ।  ଏହି ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟତୀତ ଗତ ବର୍ଷ ମାଲାୟଲମରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ଏହି ମାଲାୟଲମ ଫିଲ୍ମର ନାମ ଭାଇରସ ଥିଲା । ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମରେ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି । ସିନେମାର ନାମ ନିପାହ ଭାଇରସ ଥିଲା । ଯାହା ୨୦୧୮ରେ ବ୍ୟାପୀଥିଲା । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପାର୍ବତୀ, ତୋବିନୋ ଥୋମାସ, ଓ ଆସିଫ ଅଲୀ ପରି କଳାକାଲ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଆଶିକ ଅବୁ ଫିଲ୍ମକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts