Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ପୂର୍ତ୍ତବିଭାଗ ରାସ୍ତାକୁ ୪ଦିନ ହେଲା ଅବରୋଧ କରି ରଖିଛନ୍ତି ଦମ୍ପତି, ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି…

21/11/2019 at 6:06 PM

ଭବାନୀପାଟଣା୨୧|୧୧: ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ରାସ୍ତାକୁ ଗତ୪ ଦିନ ହେବ ଅବରୋଧ କରି ରଖିଛନ୍ତି ଦମ୍ପତ୍ତି । କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା କେସିଗାଂ ବୋରିଗଂପଦର ନିବାସୀ ଯୋଗୀନ୍ଦ୍ର ମାଝୀ ଙ୍କ ୩୫ ଡିସମିଲ ଜାଗା ଉପରେ ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ୪ବର୍ଷ ହେଲା ରାସ୍ତା ନିର୍ମ।ଣ କରିଛି । ହଲେ ଏହି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ନା ମିଳିଛି କ୍ଷତିପୂରଣ ନା ବର୍ତମାନ ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ଅଧିକାରୀ  କ୍ଷତିପୂରଣ ବାବଦରେ କିଛି ଶୁଣିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ।

୭୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପକ୍ଷଘାତ ରୋଗୀ ଯୋଗୀନ୍ଦ୍ର ମାଝୀ । ଯୋଗୀନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଗତ ୪ଦିନ ହେବ ବୋରିଗଂପଦର – ଅଗ୍ନିଶମ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ରାସ୍ତାକୁ ଅବରୋଧ କରି ରଖିଛନ୍ତି । କାରଣ ଏମାନଙ୍କ ୩୪ ଡିଏସମିଲ ଜାଗା ଉପରେ ୪ବର୍ଷ ତଳେ ଠିକାଦାର ଓ ଏସଡିଓ କ୍ଷତିପୂରଣ ଭରସା ଦେଖାଇ ରାସ୍ତା ନିର୍ମ।ଣ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ହଲେ ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣ ହେବାର ୪ ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ ନା ମିଳିଲା କ୍ଷତିପୂରଣ ନା ବର୍ତମାନର ଅଧିକାରୀ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଶୁଣିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ।ଫଳରେ ଏହି ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତି  ନ୍ୟାୟ ଦାବୀ ରେ ରାସ୍ତା  ଅବରୋଧ କରି ରଖିଛନ୍ତି ।

ଗତ ୪ଦିନ ମଧ୍ୟରେ କେସିଗଂ। ତହସିଲଦାର ଓ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ ହଟାଇବାକୁ ଅଲୋଚନା କରିଥିଲେ ବି ତା ଘର ଡିହ ପଟ୍ଟା ଦେଖିଲା ପରେ ଫେରି ଆସିଥିଲେ । ହଲେ ବର୍ତମାନ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ ପାଇଁ ଡୁମେରମୁଣ୍ଡା ,ସିରୋଲ ଆଦି ୫ଟି ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି ।

   Related Posts