ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ: ଶରୀରରୁ ଚର୍ବି ଘଟାଇବା ହେଲା କାଳ, ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ସର୍ଜରୀ ବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫୬୯ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଡାଇଭ୍ ମାରି କ୍ୟାଚ୍ ଧରିଲେ ଜନି ବେୟରଷ୍ଟୋ, ହେଲେ ଅମ୍ପାୟାର କହିଲେ ନଟଆଉଟ୍ ! ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି…
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ ବେଳେ ମାଡିବସିଲା ପୋଲିସ, ୨ ଗିରଫ
  • ||

ନୂଆ ପୋଲ ନିର୍ମାଣ ବେଳେ ଦାବିଲା ପୁରୁଣା ପୋଲ

13/08/2018 at 6:09 AM

ଦେବଗଡ଼ ୧୩/୮ : ନୂତନ ପୋଲ ନିର୍ମାଣ ବେଳେ ମାଟି ଖୋଳିଦେବା ଯୋଗୁଁ ପୁରାତନ ପୋଲ ଦବିଲା । ରାସ୍ତା ରୁ ମାଟି ଅତଡା ଖସି ଧସିଯିବାରୁ ୪୯ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଗାଡି ଚଳାଚଳ ବ୍ୟାହତ ହୋଇଛି । ଏହି ଘଟଣା କୌଣସି ଦୈବୀ ଦୂର୍ବୀପାକ ଯୋଗୁଁ ନୂହେଁ ବରଂ ମନୂଷ୍ୟକୃତ୍ୟ । ଏହି ଘଟଣାପରେ କୋଲକାତା ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଭଳି ଦୁଇ ମହାନଗରୀ ମଧ୍ୟରେ ସଡକପଥରେ ଗାଡି ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ ରହିଛି।
କୋଲକାତା ଓ ମୁମ୍ବାଇକୁ ସଂଯୋଗ କରୁଥିବା ପୂରାତନ ୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନର ୪୯ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହୋଇ ଚାରି ଥାକିଆ ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ନାଳନଦୀ ଉପରେ ନୂତନ ପୋଲ ନିର୍ମାଣ ହେଉଛି । ରବିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ତିଲେଇବଣୀ ନିକଟରେ କୈଳାଶ ନାଳ ଉପରେ ପଥରଗଡ ଠାରେ ନୂତନ ପୋଲ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ମାଟି ଖୋଳିବା ସମୟରେ ପୂରାତନ ପୋଲର ଅତି ନିକଟରୁ ମାଟି ଖୋଳିଦେବା ଯୋଗୁଁ ଏହା ଧସିଯାଇଛି । ଫଳରେ ଅତଡା ଖସି ଅଧାରାସ୍ତା ନାଳ ମଧ୍ୟରେ ଲୀନ ହୋଇ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏହି ରାସ୍ତାରେ ଭାରିଯାନ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ ରହିଛି।
ଏହି ଘଟଣାପରେ ଜନସାଧାରଣ ନାହିଁ ନଥିବା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି । ଭଙ୍ଗାପୋଲ ଉପରେ ଭାରିଯାନ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ ଥିବାବେଳେ ହାଲୁକା ଯାନ ଅତି ବିପଦଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ପାର ହେଉଛି ।ଓରିଏଣ୍ଟାଲ କମ୍ପାନୀର ଖାମଖିଆଲ କାର୍ଯ୍ୟଯୋଗୁ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଥିବା ବେଳେ ଏହାର ସ୍ଥାୟୀ ସମାଧାନ ପାଇଁ ସାଧାରଣରେ ଦାବି ହେଉଛି ।

   Related Posts