Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

ଥଣ୍ଡାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ କାର ଭିତରେ କୋଇଲା ଜାଳି ଶୋଇପଡିଲେ ଓଲା କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭର, ଅଣନିଶ୍ୱାସୀ ହୋଇ ମୃତ୍ୟୁ

17/01/2019 at 1:34 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୧ : ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଓଲା କ୍ୟାବ ଚଲାଉଥିବା ଡ୍ରାଇଭର ଥଣ୍ଡାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇଁ କାର ଭିତରେ ହିଁ କୋଇଲା ଜଳାଇ ଶୋଇପଡ଼ିଥିଲେ | ଯାହାଫଳରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି | ଓଲା କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭର ମଂଗଳବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଛାଡିବା ପରେ ହାଲିଆ ହୋଇ ଥଣ୍ଡାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ କୋଇଲା ଜାଳିଥିଲେ | ନିଦ ଆସିବାରୁ ସେ କୋଇଲା ଜାଳି କାର ଭିତରେ ଶୋଇପଡ଼ିଥିଲେ | ଅଣନିଶ୍ୱାସୀ ହୋଇ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ରାସ୍ତା ଉପରେ କାର ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଦେଖି ପୋଲିସ କାରର କାଚ ଭାଙ୍ଗି ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଡାକ୍ତରଖାନା ନେଇଯାଇଥିଲେ | ଡାକ୍ତର ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ |

ମୃତ କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁ ସତ୍ୟେନ୍ଦ୍ର | ସେ ଖୋଡା କଲୋନୀରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲେ | ସେ ପ୍ରାୟ ରାତିରେ ହିଁ କ୍ୟାବ ଚଳାଉଥିଲେ | ସେ ନିଜର ୱାଗନର କାର ଓଲାରେ ଆଟାଚ କରିଥିଲେ | ପ୍ରତିଦିନ ଭଳି ମଙ୍ଗଳବାର ମଧ୍ୟ ସେ କ୍ୟାବ ନେଇ ଘରୁ ବାହାରିଥିଲେ | ସେକ୍ଟର-୫୦ ନିକଟରେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଛାଡି ନିର୍ମାଣାଧୀନ ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନ ପାଖରେ କ୍ୟାବ ରଖି ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ | ବହୁ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ପରେ ଯାତ୍ରୀ ନମିଳିବାରୁ ସତ୍ୟେନ୍ଦ୍ର କାର ପାଖରେ ହିଁ କୋଇଲା ଜାଳି ନିଆଁ ପୁଇଁବାରେ ଲାଗିଲେ |କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ନିଦ ଲାଗୁଥିବାରୁ ସେ ଜଳୁଥିବା କୋଇଲାକୁ ଏକ ଯାଗାରେ କାର ଭିତରକୁ ନେଇ ଆସିଥିଲେ । କାର ଭିତରେ ଉଷୁମ ଲାଗିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ନିଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତେବେ କାରର ସବୁ ଡୋର ଓ ୱିଣ୍ଡୋ ବନ୍ଦ ରହିଥିବାରୁ କାର ଭିତରେ ଧୂଆଁ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଫଳରେ ସେ ଶୋଇଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ହିଁ ଅଣ ନିଶ୍ବାସୀ ହୋଇ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।  

ସେକ୍ଟର-୪୯ ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବୁଧବାର ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୮ଟା ବେଳେ ସେହି ରାସ୍ତା ଦେଇ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ୧୦୦ କୁ ଫୋନ କରି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଯେ, ଜଣେ ଯୁବକ କାର ଭିତରେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡିଛନ୍ତି | ପୋଲିସ ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡି ଖବର ପାଇ ତୁରନ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ କାରର ଗେଟ ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ କାରର ଗେଟ ନଖୋଲିବାରୁ ଶେଷରେ କାଚ ଭାଙ୍ଗି ସତ୍ୟେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିଥିଲେ | ପୋଲିସଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ ଅଣନିଶ୍ୱାସୀ ହୋଇ ସତ୍ୟେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି |

   Related Posts