Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିସା ଉପରେ ଲାଗିଥିବା କଟକଣା ହଟାଇଲେ ସରକାର
  • ||
  • ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ କବିତା ଲେଖିଲେ ରାହୁଲ
  • ||
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ମୁକ୍ତିକାନ୍ତ ! ମୋଦିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଶୃତି ମନେ ପକାଇଦେବାକୁ ରାଉରକେଲାରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପଦଯାତ୍ରା

18/06/2018 at 7:25 AM

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଘୋଷଣା କରିଥତ୍ଲେ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ଉପରେ ଦ୍ବିତୀୟ ବ୍ରୀଜ୍ ସହ ଆଇ.ଜି.ଏଚକୁ ସୁପର ସ୍ପେଶାଲିଟି ହସ୍ପିଟାଲ କରିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣାର ତିନି ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ କାମ ଆରମ୍ବ ହେଲା ନାହିଁ । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ଦେବାପାଇଁ ଗତ ଅପ୍ରିଲ ୧୬ ତାରିଖରେ ରାଉରକେଲାରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପଦଯାତ୍ରା ଆରମ୍ବ କରିଥତ୍ଲେ ରାଉରକେଲାର ଯୁବକ ମୁକ୍ତିକା’ ବିଶ୍ବାଳ ୧୩୫୦ କିଲୋମିଟର ଚାଲି ପହଚିଂଛନ୍ତି ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ।
ଏହେଉଛି ୨୦୧୪ ମସିହା ଅପ୍ରେଲ୧ ତାରିଖ ଦିନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି କରିଥିବା ଘୋଷଣା ,ରାଉରକେଲା ଗସ୍ତରେ ଆସି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ଉପରେ ଦ୍ବିତୀୟ ବ୍ରୀଜ୍ ସହ ଆଇ.ଜି.ଏଚକୁ ସୁପର ସ୍ପେଶାଲିଟି ହସ୍ପିଟାଲ କରିବା ପାଇଁ ହେଲେ ଘୋଷଣାର ତିନି ବର୍ଷ ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା ଘୋଷଣାରେ ରହିଯାଇଛି । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ମନେ ପକାଇଦେବାପାଇଁ ରାଉରକେଲାର ଏହି ଯୁବକ ମୁକ୍ତିକାନ୍ତ ବିଶ୍ବାଳ ଗତ ଅପ୍ରିଏ୧୬ ତାରିଖ ଦିନ ଆରମ୍ବ କରିଥିଲେ ରାଉରକେଲାରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଅଭିମୁଖେ ପଦଯାତ୍ରା । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଚିଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ମନେପକାଇ ଦେବାପାଇଁ ଯେ ଆପଣ ରାଉରକେଲା ଯାଇ କରିଥିବା ଘୋଷଣା ଘୋଷଣାରେ ରହିଯାଇଛି ।
ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ, ବିହାର ଦେଇ ୧୩୫୦ କିଲୋମିଟର ଅତିକ୍ରମ କଲାପରେ ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ମୁକ୍ତିକାନ୍ତ ପହଚିଂଥିଲେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଆଗ୍ରାରେ । ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଅସୁସ୍ତ ହେବାରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଡ଼।କ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତି କରି ଚିକିତ୍ସା କରାଇଥିଲେ । ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର ଆସିବାରୁ ଆଜି ସକାଳ ୧୦ ଟାରେ ମୁକ୍ତିକାନ୍ତ ପୁଣି ତାଙ୍କର ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ବ କରିଛନ୍ତି । ଏଖବର ପାଇବା ପରେ କଂଗ୍ରେସର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ରାଉଳ ଗାନ୍ଧୀ ଟ୍ବିଟ୍ କରି ସମର୍ଥନ ଜଣାଇଛନ୍ତି, ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ବରିଷ୍ଟ ରାଜନୈତିକ ନେତା ମାନେ ମୁକ୍ତିକାନ୍ତଙ୍କ ଦାବୀକୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ସହ ରାଜନୈତିକ ନେତା ରାଜବବର ତାଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦେବା ସହ ମୁକ୍ତିକାନ୍ତଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ମୁକ୍ତିକାନ୍ତଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

   Related Posts