Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକ୍ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇ ରାସ୍ତା କଡକୁ ଖସିଲା ବସ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ସେନେଗଲ୍‌ ଉପକୂଳ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡ଼ିଗଲା ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ଡଙ୍ଗା: ୧୪୦ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ବଞ୍ଚିଗଲେ ୬୦
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରୁ ଆଉ ୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୨୩୭
  • ||
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ଫସିଥିବା ଓଡିଆଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ତତ୍ପରତା , ନିଯୁକ୍ତ ହେଲେ ନୋଡାଲ ଅଫିସର

30/03/2020 at 8:19 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୩୦।୦୩: ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟରେ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ଫସି ରହିଥିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ଉଦ୍ଧାର ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ୧୦ଟି ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ୧୦ ଜଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନୋଡାଲ ଅଫିସର ଭାବେ ଦାୟିତ୍ବ ଦିଆଯାଇଛି । ଏଥିସହିତ ସେମାନଙ୍କର ନମ୍ବର ଓ ଇମେଲ ଆଇଡି ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି।

 ତେବେ ତେଲେଙ୍ଗାନା ପାଇଁ ଡକ୍ଟର ୟେତୁଲା ବିଜୟଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ବ ଦିଆଯାଇଛି । ଫୋନ ନମ୍ବର ହେଲା 0674-2323068 । ଇମେଲ ଆଇଡି vijayyeddula@gmail.com। ଯେଉଁମାନେ ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ଫସିଛନ୍ତି ସେମାନେ ୟେତୁଲା ବିଜୟଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ସେମାନଙ୍କର ସୁବିଧା ଅସୁବିଧା ସଂପର୍କରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ।  ସେହିପରି ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ପାଇଁ ବି ପରମେଶ୍ବରନ। ଫୋନ ନମ୍ବର 0674-2393275 Email Id- dirdws@gmail.com   ।  

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଫସିଥିବା ଲୋକମାନେ ଭାସ୍କର ଜ୍ୟୋତି ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ। ଫୋନ ନମ୍ବର 0674- 2390116 Email – bhaskar.sarma@gmail.com । ଗୁଜରାଟରେ ଯେଉଁମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ସେମାନେ ରାଜ୍ୟସରକାରଙ୍କ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଜୱାଲେ ନୀତିନ ଭାନୁଦାସଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ। ତାଙ୍କ ଫୋନ ନମ୍ବର ହେଲା 0674-2543461 Email – nitinjawale@nic.in । ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ପାଇଁ ରାଜେଶ ପ୍ରଭାକର ପାଟିଲଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ବ ଦିଆଯାଇଛି।  ତାଙ୍କ ଫୋନ ନମ୍ବର ହେଲା 0674-2392906 Mail- rajeshpatilias@gmail.com ।

 ତାମିଲନାଡୁ ପାଇଁ ଚିତ୍ରା ଅରୁମୁଗମଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ବ ଦିଆଯାଇଛି। ତାଙ୍କ ଫୋନ ନମ୍ବର ହେଲା 0674 2536631 mail- chitra.arumugam@nic.in ।  ବିହାର ଓ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ପାଇଁ ମହମ୍ମଦ ସାଦ୍ଦିକ ଆଲାମଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ବ ଦିଆଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ଫୋନ ନମ୍ବର ହେଲା 0674-2573310 mail –mdsadiquealam@gmail.com । କେରଳ ପାଇଁ ଡକ୍ଚଟର ମୁଥୁ କୁମାରଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ବ ଦିଆଯାଇଛି। ତାଙ୍କର ଫୋନ ନମ୍ବର ହେଲା 0674-2395532 Mail Id- diragri.or@nic.in  ।

ଦିଲ୍ଲୀରେ ଯେଉଁମାନେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଓଡ଼ିଶାର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ସଞ୍ଜୀବ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ। ତାଙ୍କର ଫୋନ ନମ୍ବର ହେଲା 0674-23018488 Mail Id- rc.odisha@gmail.com । ବାକି ରାଜ୍ୟରେ ରହିଥିବା ଓଡ଼ିଆମାନେ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଅମିତାଭ ଠାକୁରଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ।  ତାଙ୍କର ଫୋନ ନମ୍ବର ହେଲା 0674-2533230 Mail Id- amitabh_thakur@hotmail.com ।

   Related Posts