Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୪୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଲା କୃଷକ ସଂଗଠନ
  • ||
  • ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ରେ କଙ୍ଗାରୁ ଚିତ୍, ଚମକିଲେ ଭାରତୀୟ ବୋଲର, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୧୧ ରନରେ ହରାଇଲା ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||

ବଲିଉଡରେ ଓଡ଼ିଆ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିକା ଦେବମିତ୍ରା ବିଶ୍ବାଳଙ୍କ କମାଲ୍: ନଭେମ୍ବର ୧୫ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ମୋତିଚୁର୍ ଚାଖନାଚୁର୍”

9/11/2019 at 7:34 PM

ମୁମ୍ବାଇ୯|୧୧:  ଦିନଥିଲା ମୟନଗରୀ ମୁମ୍ବାଇ ଓଡ଼ିଆ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଥିଲା ସ୍ବପ୍ନ। ବର୍ତମାନ ସମୟ ପରିବର୍ତନ ହେବା ସଂଗେ ସଂଗେ ମୟନଗରୀରେ ଓଡ଼ିଆ ମାନଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପସ୍ଥିତହିଁ ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ଓଡ଼ିଆ ମାନେ ବଲିଉଡ ସିନେ ଜଗତରେ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାରେ ଆଉ ପଛରେ ନାହାନ୍ତି।

କ୍ୟାମେରା ପରିଚାଲନା, ନିର୍ଦେଶନା, ଏଡିଟିଙ୍ଗ୍, ସିନେମା ପ୍ରଯୋଜନା ପ୍ରଭୃତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗଧାଡ଼ିର ବ୍ୟକ୍ତି ହିସାବରେ ଓଡିଆମାନେ କାମକରୁଛନ୍ତି। ଜି ଆମେ ଭେଟିଥିଲୁ ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ ମହିଳା ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚିତ୍ର ନିର୍ଦେଶିକା ଙ୍କୁ, ସେ  ହେଉଛି ଶ୍ରୀମତୀ ଦେବମିତ୍ରା ବିଶ୍ବାଳ।

ଆଗାମୀ ନଭେମ୍ବର ୧୫ ତାରିଖରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚିତ୍ର “ମୋତିଚୁର୍ ଚାଖନାଚୁର୍” ର ନିର୍ଦେଶନା ଭାର୍ ସମ୍ଭାଳିଛନ୍ତି ଦେବମିତ୍ରା ବିଶ୍ୱାଳ।

ଦେବମିତ୍ରାଙ୍କ ଘର ହେଉଛି କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ବ୍ଲକ ତୁଳସୀଡିଆଁ ଗାଁରେ । ପିତା ଦିବାକର ବିଶ୍ବାଳ ଏବଂ ମାତା ରେଣୁବାଳା ବିଶ୍ବାଳଙ୍କ ସେ ସୁପୁତ୍ରୀ।

ଛୋଟ ବେଳୁ ଚଳଚିତ୍ରରେ ଋଚି ରଖିଥିବା ଦେବମିତ୍ରା ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପାଠ ପଢା ସାରି ୨୦୦୩ ମସିହାରେ ନିଜର ବୃତି ଅନ୍ବେଷଣ ରେ ପହଂଞ୍ଚିଥିଲେ ମୁମ୍ବାଇରେ।

ମୁମ୍ବାଇ ମାୟାନଗରୀରେ କେହି ଗଡ଼ ଫାଦର୍ ନଥିବାରୁ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ଦେବମିତ୍ରାଙ୍କୁ। ତାପରେ ସେ ପ୍ରଥମେ ବାଲାଜି ଟେଲିଫିଲ୍ମରେ କାମକରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ। 

ନୱାଜୁଦିନ୍ ସିଦିକି , ନବ୍ନୀ ପ୍ରଭାକର୍, କରୁଣା ପାଣ୍ଡେ ଭଳି ଆଗଧାଡ଼ିର କଳାକାରଙ୍କୁ ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଥିବାରୁ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଦେବମିତ୍ରା।

କଳାକାର ମାନେ ମଧ୍ୟ ଦେବମିତ୍ରଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ନିର୍ଦେଶକର ଆଖ୍ୟା ଦେଇଛନ୍ତି।ମୁମ୍ବାଇର ବଲିଉଡ ସିନେ ଜଗତରେ ଓଡ଼ିଆ ମାନଙ୍କର ଉପସ୍ଥିତହିଁ ଓଡିଶାର ସିନେମା ଜଗତ ଲାଗି ମଧ୍ୟ ଶୁଭସଙ୍କେତ ବୋଲି ।

   Related Posts