Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କନ୍ଧମାଳ : କନ୍ଧମାଳରେ ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ୍ , ପୁଣି ୧୯ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ସୁଶିଲ ମୋଦି ରାଜ୍ୟସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ, ରାମବିଳାସ ପାଶଓ୍ବାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଟିକେଟ୍‌ ଦେଲା ବିଜେପି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୧ରୁ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ମେଡିକାଲ୍‌ କଲେଜ୍‌, କରୋନା ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌ ସହ ଏସ୍‌ଓପି ପାଳନ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ବାଜିରାଉତ ବ୍ରିଜ୍‌ ଉପରେ ବସ୍‌ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ଦୁଇ ଯୁବକ ଏବଂ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଧର୍ମପଦ ସମ୍ମାନ, ୨୦୧୬ ରୁ ୨୦ ବର୍ଷ ପାଇଁ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଧର୍ମପଦ ସମ୍ମାନ, ୨୫ ଜଣ ଶିଳ୍ପୀ ହେବେ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ ଗିରଫ, କୁବେର ଜଙ୍ଗଲ ଅଫିସରଙ୍କ ଅମାପ ସଂପତ୍ତି ଠାବ କରିଛି ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||

ମାଲକାନଗିରି ସୀମାନ୍ତ ବିଜେପୁରରେ ନକ୍ସଲଙ୍କ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣରେ ସହିଦ ହୋଇଥିବା ଓଡ଼ିଆ ଯବାନଙ୍କ ମରଶରୀର ଆଜି କେନ୍ଦୁଝର ଆସିବ

28/10/2018 at 1:24 PM

ମାଲକାନଗିରି ୨୮/୧୦ : ମାଲକାନଗିରି ସୀମାନ୍ତ ଛତିଶଗଡ଼ର ବିଜାପୁରରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣରେ ସହିଦ ହୋଇଥିବା ଓଡ଼ିଆ ଯବାନଙ୍କ ମୃତଦେହ ଆଜି କେନ୍ଦୁଝର ଆସିବ | ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୫ଜଣ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନ ସହିଦ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୨ ଜଣ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି | ଗୁରୁତର ଯବାନଙ୍କୁ ହେଲିକେପ୍ଟର ଯୋଗେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ରାୟପୁର ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି |

ଆଜି ରାୟପୁର ହେଡ଼ କ୍ଵାଟରରେ ସହିଦ ଯବାନଙ୍କୁ ଗାର୍ଡ ଅଫ ଅନର ସହ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦିଆଯାଇଛି | ସହିଦ ଯବାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଓଡ଼ିଆ ଯବାନ ବ୍ରଜମୋହନ ବେହେରାଙ୍କ ଘର ଆନନ୍ଦପୁର ଘସିପୁରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ନଦୁଆ ଗାଁରେ | ତାଙ୍କ ମରଶରୀର ଆଜି ତାଙ୍କ ଗାଁକୁ ଆସିବ | ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ମିଳିବା ପରେ ପୁରା ପରିବାର ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛି | ଗାଁରେ ଶୋକାକୁଳ ପରିବେଶ ରହିଛି | ସ୍ବର୍ଗତ ଦୁର୍ଯ୍ୟଧନ ବେହେରାଙ୍କ ପୁଅ ବ୍ରଜମୋହନ ୧୫ ବର୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ହେବ ସିଆରପିଏଫରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ୧୫୯ ବାଟାଲିଅନରେ ହାବିଲଦାର ଡ୍ରାଇଭର ଭାବେ ସେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିଲେ | ୨ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଛତିଶଗଡ଼ରେ ତାଙ୍କର ବଦଳି ହୋଇଥିଲା | ପାଟ୍ରୋଲିଂ ବେଳେ ଗାଡି ବ୍ରଜମୋହନ ଚଳାଉଥିଲେ | ଗତକାଲି ପାଟ୍ରୋଲିଂ ବେଳେ ଯବାନଙ୍କ ବୁଲେଟପ୍ରୁଫକୁ ବିସ୍ଫୋରଣରେ ଉଡାଇଦେଇଥିଲେ ନକ୍ସଲ |

   Related Posts