Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ତାମିଲ୍ ସିନେମାରେ ଓଡିଆ ଝିଅ : ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ସହ କଲେ ଅଭିନୟ, ଜାନୁୟାରୀରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ‘ଦରବାର’

26/09/2019 at 5:10 PM

ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ୨୬|୯: ତାମିଲ ସିନେମାରେ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ । ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମରେ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡିର ଦେବସ୍ମିତା ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଆସନ୍ତା ଜାନୁୟାରୀରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଥିବା ‘ଦରବାର’ ର ଏକ ଗୀତରେ ନଜର ଆସିବେ ଏଇ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ଜଣକ ।

ଏକଥା ଜଣାପଡ଼ିବା ପରେ  ଦେବସ୍ମିତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଶୁଭେଚ୍ଛାର ସୁଅ ଛୁଟିବାରେ ଲାଗିଛି । ଝିଅର ସଫଳତାକୁ ନେଇ ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ଖୁସିର ଲହରୀ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଦେବସ୍ମିତା ପଟନାୟକ । ଯୁକ୍ତ ୩ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରୀ  । ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ସହର ଅଙ୍କ ସାହିରେ ରୁହନ୍ତି । ତାମିଲ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ ଏଇ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ । ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଦରବାର’ ର ଏକ ଗୀତରେ  ନାଚିଛନ୍ତି ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ  । ଜାନୁଆରୀରେ ସିଲଭର ସ୍କ୍ରିନକୁ ଆସିବ ଦରବାର ।

 ଏ ଭିତରେ ଆଉ ଏକ ତାମିଲ ଫିଲ୍ମର ୨ଟି ଗୀତରେ ନାଚିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଛି ଦେବସ୍ମିତାଙ୍କୁ । ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହାର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଯେ କୌଣସି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଅଫର ମିଳିଲେ କାମ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଏହି ପ୍ରତିଭା ଜଣକ ।

 ପିଲା ଦିନକୁ ବାପା-ମାଙ୍କ ପ୍ରେରଣାରେ ନୃତ୍ୟ ଶିଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଦେବସ୍ମିତା । ଏବେ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହି ନୃତ୍ୟ ଶିଖୁଛନ୍ତି ଏଇ ଛାତ୍ରୀ । ହଠାତ୍ ତାମିଲ ଫିଲ୍ମରୁ ଅଫର ମିଳିଲା । ହେଲେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିଲେନି ଦେବସ୍ମିତା । ଆଉ ଯେତେବେଳେ ଜାଣିଲେ ଏହା ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବୋଲି ସେତେବେଳେ ନାଁ କରିବାକୁ ଆଉ ବାଟ ନଥିଲା ।

ଝିଅର ସଫଳତାରେ ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ବେଶ୍ ଖୁସି । ତାମିଲ ଫିଲ୍ମରେ ନୃତ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିବାରୁ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଅଜାଡି ହୋଇପଡ଼ୁଛି ଦେବସ୍ମିତାଙ୍କ ଉପରେ ।

ପ୍ରଖ୍ୟାତ ମ୍ୟୁଜିକ ଡାଇରେକ୍ଟର ଏଆର ରେହମାନଙ୍କ ଟିମ୍ ବିଦେଶରେ କରିବାକୁ ଥିବା ଏକ ଷ୍ଟେଜ ଶୋରେ  ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି ଦେବସ୍ମିତା

   Related Posts