Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୩୫୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୧୧ ମୃତ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

୫ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସୋଲୋ ପେଣ୍ଟିଂ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ କରି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା, ଋଷ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମିଳିଥିଲା ପ୍ରଥମ ବ୍ରେକ୍

16/10/2020 at 1:32 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୬।୧୦: ଅବନିନ୍ଦ୍ର କୁମାର ବେହେରା, ମମତା ବେହେରାଙ୍କ ଝିଅ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା (ମୁନ୍‌ମୁନ୍‌)ଙ୍କ ଛୋଟ ବେଳୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବାର ସ୍ବପ୍ନ ଥିଲା । ପିଲା ବେଳୁ ବିଭିନ୍ନ ମଞ୍ଚରେ ଓଡିଶୀ ଓ ସମ୍ବଲପୁରୀ ନୃତ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରି ସେ ବହୁବାର ପୁରସ୍କୃତ ହୋଇଛନ୍ତି । ୫ ବର୍ଷ ବୟସରେ ୧୮ଶହ ସୋଲୋ ପେଣ୍ଟିଂର ପ୍ରଦର୍ଶନୀ କରି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ । କଲେଜ ପଢା ବେଳେ ଏକ ରୁଷୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କୁ ବ୍ରେକ୍‌ ମିଳିଥିଲା ଜଣେ ଓଡ଼ିଶୀ ନୃତ୍ୟାଙ୍ଗନା ଚରିତ୍ରରେ । ଅଡିସନ୍‌ ପରେ ରୁଷୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଏଲିକ୍ସିରୋ ଅଫ୍‌ ଇର୍ମୋଟାଲିଟି’ ପାଇଁ ସିଲେକ୍ଟ ହୋଇଥିଲେ । ଏଥିସହିତ ସେ ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ୍‌’, ‘ରାଇଜିଂ ଷ୍ଟାର୍‌’, ‘ମାଷ୍ଟର ସେଫ୍‌’ ଆଦି ରିୟଲିଟି ସୋ’ର ଅଡିସନ୍‌ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି ।

୨୦୧୫ରେ ‘କେବିସି କମେଡି’ ଓଡ଼ିଆ ଧାରାବାହିକ ମାଧ୍ୟମରେ ଓଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ‘ସାଧବ ବୋହୂ’, ‘ମୋ ଜେଜେମା’, ‘ଭାଇ ସବୁ ରାଜନୀତି’, ଏସିପି ନିକିତା’ ଏବଂ ‘ମିଷ୍ଟର ନନ୍‌ସେନ୍ସ’ରେ ତାଙ୍କର ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଗୁଗ୍‌ଲି ଚରିତ୍ରକୁ ଦର୍ଶକ ଆଜିଯାଏ ଭୁଲି ପାରିନାହାନ୍ତି । ସେହିପରି ଓଲିଉଡରେ ‘ତୋ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲା ପରେ’, ‘ଯୋଗୀ’, ‘ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ର ସଲ୍‌ମାନ୍‌ ଖାନ୍‌’, ‘ଇସ୍କ୍‌ ପୁଣି ଥରେ’, ‘ଚାଲ ଟିକେ ଦୁଷ୍ଟ ହେବା’, ‘ପ୍ରେମରେ ରଖିଛି ଶହେରୁ ଶହେ’ ଆଦି ଏକାଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ବାହାବା ସାଉଣ୍ଟିଛନ୍ତି ।

   Related Posts