Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ଆସନ୍ତାକାଲି ପରଦା ଉପରକୁ ଆସୁଛି ଫିଲ୍ମ ‘ସାଥୀ ତୁ ଫେରିଆ’ ; ଲିଡ୍ ରୋଲ୍‌ରେ ଜ୍ୟୋତି-ଅନୁଭା

22/11/2018 at 5:28 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୨|୧୧:  ମା’ ପୁଅର ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ଫ୍ୟାମିଲି ଡ୍ରାମା ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ‘ସାଥୀ ତୁ ଫେରିଆ’ ଆସନ୍ତାକାଲି ପରଦା ଉପରକୁ ଆସୁଛି । ମା’ ପୁଅର ସମ୍ପର୍କ ସହ ଲଭ୍, ଇମୋଶନ, ଆକ୍ସନ, କମେଡିର ଭରପୁର ମଜା ଉଠାଇବେ ଦର୍ଶକ । ଫିଲ୍ମରେ ମାଙ୍କୁ ମୁରବୀ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଘର ଚଳାଇବାଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପିଲାଙ୍କୁ ବଡ କଲା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଦାୟିତ୍ବ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରହିଛି ।

ସାଇଶ୍ରଦ୍ଧା ପ୍ରଡକ୍ସନ ଓ ଜୀ-ସାର୍ଥକର ସହଯୋଗରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ବରିଷ୍ଠ ତଥା ଅଭିଜ୍ଞତା ସମ୍ପନ୍ନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହାଶ୍ବେତା ରାୟ । ଫିଲ୍ମରେ ଜ୍ୟୋତି ନାୟକଙ୍କୁ ନାୟକ ଚରିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ନାୟିକା ଭୂମିକାରେ ଅନୁଭା ସୌର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ପ୍ରଥମ ଥର ଯୋଡି ଭାବେ ଜ୍ୟୋତି-ଅନୁଭାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।ଫିଲ୍ମରେ ଜ୍ୟୋତି, ଅନୁଭାଙ୍କ ଭରପୁର ରୋମାନ୍ସ ରହିଛି, ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକ ମନଭରି ଉପଭୋଗ କରିବେ । ଏଥିରେ ଜ୍ୟୋତିଙ୍କୁ ଡନ୍ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ଏହି ଫିଲ୍ମଟିର ପ୍ରଯୋଜନା ଦାୟିତ୍ବରେ ରହିଛନ୍ତି ନିହାର ସାମଲ ଓ ବିନି ସାମଲ । ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦାୟିତ୍ବ ତୁଲାଇଛନ୍ତି ସୁଧାକର ବସନ୍ତ । କାହାଣୀ ସହ ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟ ଏବଂ ସଂଳାପ ରଚନା କରିଛନ୍ତି ଚିନ୍ମୟ ଦାସ ପଟ୍ଟନାୟକ । ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଅନୁସାରେ ସଙ୍ଗୀତ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିଛି । ଯାହାର ସ୍ବର ସଂଯୋଜନା ଦାୟିତ୍ବ ସମ୍ଭାଳିଛନ୍ତି ପ୍ରେମ ଆନନ୍ଦ ।  କ୍ରିଏଟିଭ ହେଡ୍ ଭାବେ ପ୍ରଣୟ ଜେଠୀ ରହିଛନ୍ତି ।

ଅଭିନୟରେ ଶୁଭାଶିଷ ଶର୍ମା, ଅନୀଷା, ପିଣ୍ଟୁନନ୍ଦ, ଶ୍ରୀତମ ଦାସ, ପ୍ରଜ୍ଞା, ରାଜୀବ ମହାନ୍ତି ପ୍ରମୁଖ କଳାକାରଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ଏଥିରେ ସଂଯୋଜିତ ‘ତୋ ଘାଗରା ଉପରେ ଚୋଲି, ଚୋଲି ତଳେ ଘାଘରା’ ଗୀତଟି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନକୁ ବେଶ୍ ଛୁଇଁଛି । ଗୀତଟିରେ କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି ଆଶିତୋଷ ଓ ଦୀପ୍ତିରେଖା ।

   Related Posts