Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର ରୋଡ୍ : ଉପ-କାରାଗାରରେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଜଙ୍ଗଲୀ ଜନ୍ତୁକୁ ମାରି ମାଂସ ଭାଗବଣ୍ଟା କଲେ, ଭାଗ ଛିଡିଲାନି ବୋଲି ଜଣଙ୍କୁ ମାରିଦେଲେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : କ୍ୟାବିନରୁ ୨ଶହ ଲିଟର ଡିଜେଲ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ : ନଦୀରେ ଭାସୁଛି କୁମ୍ଭୀରର ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଗାଁ ମୁହାଁ ହାତୀ ପଲ, ଭୟଭୀତ ଗ୍ରାମବାସୀ, ପଡିଲା ତାଟି କବାଟ
  • ||
  • ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆଉ କିଛି ?
  • ||
  • କମୁଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୯୫୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅମାନବୀୟ : ଗୋଡାଇବାରୁ କୁକୁରକୁ ହତ୍ୟା, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ଆସନ୍ତାକାଲି ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଟକଣା ଲାଗୁ
  • ||

ଜୟପୁର ଫିଲ୍ମ ହଲ୍‌ରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହ ନିଜ ଗୀତରେ ନାଚିଲେ ସେଲଫିସ୍ ଦିଲ୍‌ର ହିରୋ ଆଉ ହିରୋଇନ୍, ତାପରେ…

14/07/2019 at 3:43 PM

ଜୟପୁର ୧୪|୭: ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ସେଲଫିସ୍ ଦିଲ୍। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନାୟକ ନାୟିକାଙ୍କ ସହ ପ୍ରଯୋଜକ ମଧ୍ୟ ଅବିଭକ୍ତ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାର । ସ୍ଥାନୀୟ କଳାକାର ସିନେମାଟିରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାରୁ ଜୟପୁରର ସିନେମା ହଲରେ ଏବେ ଲାଗିଛି ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭିଡ। ଖୋଦ୍ ନାୟିକା ସୂର୍ଯ୍ୟମୟୀ  ଓ ନାୟକ ଶ୍ରେୟାନ ଜୟପୁରରେ ପହଞ୍ଚି ଫିଲ୍ମଟିର ପ୍ରମୋସନ କରିବା ସହ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଛନ୍ତି।

ପରଦାରେ ସେଲଫିସ୍ ଦିଲ୍ । ସ୍ଥାନୀୟ କଳାକାରମାନେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଓଲିଉଡର ଏତେ ବଡ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଜୟପୁରର ହଲ୍ ପୁରା ହାଉସଫୁଲ୍ । ଭିଡ଼ ଦେଖି  ଜୟପୁରରେ ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲେ ନାୟକ ଶ୍ରେୟାନ ଏବଂ ନାୟିକା ସୂର୍ଯ୍ୟମୟୀ । ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ କରିବା ସହ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କଲେ ।

ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ, ସିନେମାର ୪ଟି ଗୀତରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହ ନାଚିଲେ ଶ୍ରେୟାନ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟମୟୀ  । ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହ ବସି ସିନେମା ବି ଦେଖିଥିଲେ । ନାୟିକା ସୂର୍ଯ୍ୟମୟୀ ଦାମନଯୋଡିର ଝିଅ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଶ୍ରେୟାନଙ୍କ ଘର ରାୟଗଡାରେ । ସେହିପରି ସିନେମାର ପ୍ରଯୋଜକ ହେମନ୍ତ ନାୟକଙ୍କ ଘର ବି ରାୟଗଡାରେ । 

ସେପଟେ ଚଳଚିତ୍ରର ନାୟକ ଓ ନାୟିକାଙ୍କୁ ପାଖରେ ପାଇ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଖୁସି କହିଲେ ନସେରେ। ନାୟକ ନାୟିକ ଆସୁଥିବା ଜାଣି ଆଜି ହଲରେ ଥିଲା ଖଚାଖଚ୍ ଭିଡ । ସିନେମାଟି ରୋମାନ୍ସ ଓ ଆକ୍ସନ ସହ ଡ୍ୟାନ୍ସରେ ଭରପୂର । ପାରିବାରିକ କଥା ବସ୍ତୁ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ସିନେମାକୁ ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଦର୍ଶକ । ସିନେମାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଭାର ସମ୍ଭାଳିଛନ୍ତି ବସନ୍ତ ନାୟକ ।

ଅବିଭକ୍ତ କୋରାପୁଟର ଅନେକ କଳାକାର ପୂର୍ବରୁ ବି ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ହେଲେ ଗୋଟିଏ ସିନେମାରେ ନାୟକ ନାୟିକା ଭୂମିକାରେ  ଅଭିନୟ କରିବା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ।

   Related Posts