Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

ରହସ୍ୟ ଘେରରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିକିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ : ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୋଲିସ, ଗତକାଲି ପୁରୀରେ ହୋଇଛି ଶବ ସତ୍କାର

6/01/2019 at 10:03 AM

କଟକ ୬/୧ : ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିକିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୋଲିସ | ପୋଷ୍ଟମଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଆସିଥିବା ତଥ୍ୟ କିମ୍ବା କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ଆସିଲେ ମାମଲାର ମୋଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ତଦନ୍ତ କରିବ ପୋଲିସ କମିଶନର ସତ୍ୟଜିତ ମହାନ୍ତି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି | କଟକ ସ୍ଥିତ ଘର ଛାତରୁ ପଡିଯିବା ପରେ ନିକିତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା | ତାଙ୍କୁ ସଂଗେସଂଗେ ଏକ ଘରୋଇ ନର୍ସିଙ୍ଗ ହୋମରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | ସେଠାରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା | ନିକିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଚାରିଆଡେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଲକ୍ଷ୍ମୀପ୍ରିୟା ଓରଫ ନିକିତା ବାହାଘର ପରେ ସ୍ୱାମୀ ଲିପନଙ୍କ ସହ ମହାନଦୀ ସ୍ଥିତ ବାପଘରେ ରହୁଥିଲେ | ଶାଶୂଘର ଲୋକଙ୍କ ସହ ନିକିତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ନଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ସ୍ୱାମୀ ଲିପନ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିନେତା | ପାଖାପାଖି ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ବେଳେ ଲୁଗା ଶୁଖାଇବାକୁ ଛାତ ଉପରକୁ ଗଲାବେଳେ ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ଖସି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଛାତ ଉପରୁ ତଳକୁ ପଡିଯାଇଥିଲେ | ତେବେ ନିକିତାଙ୍କ ସତରେ ଗୋଡ ଖସି ଯାଇଥିଲା ନା ଆଉ କିଛି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ସେନେଇ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି |


ତେବେ ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ନିକିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ତରଫରୁ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇନାହିଁ | ପୋଲିସ ଏକ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି | ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଏଜେନ ଆସିନାହିଁ | ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଲେ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି | ଗତକାଲି ନିକିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ନେଇ ପୁରୀ ଯାଇଥିଲେ | ପୁରୀ ସ୍ୱର୍ଗଦ୍ୱାର ଠାରେ ନିକିତାଙ୍କ ଶବ ସତ୍କାର କରିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକେ | ଶବ କରି ଫେରିବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ କିଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନାହାନ୍ତି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ନିକିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଲିପନଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ନେଇ ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିଲା | ତେବେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇନଥିବାରୁ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଅଟକ ନରଖି ଛାଡି ଦେଇଥିଲା | ତେବେ ତଦନ୍ତ ବେଳେ ଯଦି ଆଗକୁ କଣ ଦରକାର ହୁଏ ତାହେଲେ ପୋଲିସକୁ ପୁରା ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ଲିପନଙ୍କୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛି ପୋଲିସ |

   Related Posts