Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍‌ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ, ନୂଆ ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ପୁରୁଣା ଟ୍ରାକ୍‌କୁ ପାସ୍ ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା
  • ||

ହୀରାକୁଦର ନିଷିଦ୍ଧାଞ୍ଚଳରେ ନିଷିଦ୍ଧ କାମ କଲେ ହିରୋଇନ୍ – ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍ କଲେ

16/12/2019 at 8:47 PM

ସମ୍ବଲପୁର ୧୬।୧୨- ହୀରାକୁଦରେ ହିରୋଇନ୍ ।ହୀରାକୁଦ ଡ୍ୟାମକୁ କେହି ହିରୋଇନ୍‌ ବୁଲିଯିବାରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ।କିନ୍ତୁ ଡ୍ୟାମ୍‌ର ନିଷିଦ୍ଧାଞ୍ଚଳର ଫଟୋ ଉଠାଇବା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବେଆଇନ ।ଆଉ ଏମିତି କାମ କିନ୍ତୁ କରିଛନ୍ତି ତିନିଜଣ ଓଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ।ତେବେ କେବଳ ହିରୋଇନ୍‌ ନୁହନ୍ତି ବରଂ ଜଣେ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅଛନ୍ତି ଯାହାକି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟ୍‌ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି ।

ହୀରାକୁଦର ନୀଳ ଜଳରାଶି ।ଦେଖିବାକୁ ଯେମିତି ଆକର୍ଷଣୀୟ ସେଠାରେ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବାରେ ମିଳିଯାଏ ଅପୂର୍ବ ଆନନ୍ଦ ।ହେଲେ ହୀରାକୁଦର ନିଶିଦ୍ଧାଞ୍ଚଳର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ଏବେ ବିବାଦରେ ୩ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ଜଣେ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଝିଅ ।

ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟ୍‌ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଓଲିଉଡ୍‌ ତଥା ଜାତୀୟ ସ୍ତରର ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ର ।ତାଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛନ୍ତି ଚୁଲବୁଲି ନାୟିକା ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ ଓ ଲଭ୍‌ଲି ।ଆଉ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବକିଶୋର ଦାସଙ୍କ ଝିଅ ଦୀପାଳି ।ତେବେ ହୀରାକୁଦ ନିଶିଦ୍ଧାଞ୍ଚଳର ଭିଡିଓ  ଓ ଫଟୋ ସେୟାର କରିବା ବେଆଇନ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏପରି କରିବା ଦ୍ବାରା ଆଇନର ଉଲ୍ଲଂଘନ ହୋଇଛି ।

ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାପରେ ଚେତିଛି ପୋଲିସ ।ନିଷିଦ୍ଧାଞ୍ଚଳକୁ ସେମାନେ ଗାଡ଼ି ନେଇ କିଭଳି ଗଲେ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କଲେ ତାହାର ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ହୀରାକୁଦ ଏସ୍‌ଡିପିଓଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ସମ୍ବଲପୁର ଏସ୍‌ପି।…

ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ହୀରାକୁଦର ନିଶିଦ୍ଧାଞ୍ଚଳକୁ ପ୍ରବେଶ ଉପରେ କଟକଣା ରହିଛି ।କିନ୍ତୁ ଜଣେ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ଝିଅ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ୩ ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ତାହା ବଡ଼ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।ସେମାନଙ୍କୁ ନିଶିଦ୍ଧାଞ୍ଚଳକୁ ଯିବାକୁ କିଏ ଅନୁମତି ଦେଲା ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ କଣ କରୁଥିଲେ ତାହାକୁ ନେଇ ସାଧାରଣରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ।ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରାଯାଇଛି ।ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଥିବା ନେଇ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଇନ ତା ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିବ । ହୀରାକୁଦ ଡ୍ୟାମ୍‌ର ନିଶିଦ୍ଧାଞ୍ଚଳରେ ପାଇଁ କଡ଼ା ନିୟମ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ବଡ଼ବଡିଆଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଗୁ ହୁଏ ନାହିଁ ବୋଲି ଅନୁମାନ ହେଉଛି।

   Related Posts