Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫେବୃଆରୀ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍ଲାଇନ୍: ଏବେ ସିନେମା ହଲ୍ରେ ବସି ପାରିବେ ୫୦%ରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକ, ସଭିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଲା ସ୍ଵିମିଂ ପୁଲ୍
  • ||
  • ଜାମିନ ସତ୍ତ୍ଵେ ଜେଲ୍‌ରେ ରହିବେ ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ‌
  • ||
  • ବିସିସିଆଇର ଘୋଷଣା-ଫେବୃଆରୀ ୧୮ରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହେବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଲାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||

ଅଭିନେତା ମନୋଜ ମିଶ୍ର ସ୍ୱାଇନ ଫ୍ଲୁରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ

22/01/2019 at 6:07 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୨/୧ : ଓଡ଼ିଆ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ମନୋଜ ମିଶ୍ର ସ୍ୱାଇନ ଫ୍ଲୁରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି | ସ୍ୱାଇନ ଫ୍ଲୁରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ମନୋଜ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ | ଗତ ଜାନୁଆରୀ ୨ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କ ଛାତିରେ କଷ୍ଟ ଅନୁଭୂତ ହୋଇଥିଲା | ତାଙ୍କୁ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ସ୍ଥିତ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | ଗତ ୬ତାରିଖରୁ ୧୬ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ରଖାଯାଇଥିଲା | ଏବେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ଅଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଜେନେରାଲ ୱାର୍ଡକୁ ସିଫ୍ଟ କରାଯାଇଛି | ଆସନ୍ତା ଦିନେ ଦୁଇ ଦିନ ଭିତରେ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରିଦିଆଯିବା ବୋଲି ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି |


ଫ୍ଲୁରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ‘ପାଟଣାଗଡ଼’ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ସୁଟିଂ ଚାଲିଥିଲା | ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମନୋଜ ପଂଜିଲଲ ମେହେର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି | ପାଟଣାଗଡ଼ ପାର୍ସଲ ବୋମା ଉପରେ ଫିଲ୍ମଟି ଆଧାରିତ | ଏହାଛଡା ମନୋଜ ‘The Least of These’,ଏକ ହଲିଉଡ଼ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି | ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମିସିଓନାରୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅଙ୍କୁ ଜିଅନ୍ତା ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିବା କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ଫିଲ୍ମ |

   Related Posts